FENERBAHÇE'YE BİR İYİ BİR KÖTÜ HABER

28.1.2012 - 00:55

HABERTÜRK’e konuşan yıldız futbolcunun menajeri Joksimoviç, “Sizin aracılığınızla durumu özetleyeyim. Biz, transferin Krasic kanadı olarak Fenerbahçe’den resmi bir teklif almadık. Juventus ile görüşüp görüşmedikleri konusunda herhangi bir yorum yapmam doğru olmaz ancak Krasic için şimdilik bize gelen resmi bir teklif olmadığını söyleyebilirim. Krasic an itibariyle Juventus’ta kalıp burada 1 dönem daha şansını denemek istiyor. Hocasıyla da konuştu. En azından yaz dönemine kadar burada kalıp forma şansını zorlama opsiyonu da var ” ifadesini kullandı.
Krasic’in Fenerbahçe’ye transferi konusunda kapsamlı bilgiler de veren Joksimoviç, “Fenerbahçe konusunu gelecek sene düşünüyorum. Belki kiralık değil, Fenerbahçe’ye satışı gerçekleşebilir. Bize şimdi gelirlerse de oturup konuşuruz, yaz döneminde gelirlerse de görüşmelere açığız. Ancak şunu da söylemem gerekiyor, şu an Krasic için Liverpool devreye girdi ve oyuncuyu satın almak istiyor. Bir kaç gün içinde durumu netleşir ama olayın özeti bu şekilde” dedi.

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Hasan Birp�nar
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.