MTV Video Müzik Ödülü Miley Cyrus'un

25.8.2014 - 13:39

ABD'li şarkıcı Miley Cyrus, MTV Video Müzik Ödülü'ne layık görüldü....Miley Cyrus, "Wrecking Ball" videosuyla her yıl dağıtılan MTV Video Müzik Ödülü'nün sahibi oldu. Cyrus, ABD'nin Inglewood kentinde düzenlenen törenle ödülünü aldı. Miley Cyrus'un çıplak halde bir yıkım topunun üzerinde sallanırken görüldüğü video klibi, birçok ülkede tartışmaya yol açmıştı. Klibin yönetmenliği tanınmış moda fotoğrafçısı Terry Richardson tarafından üstlenilmişti.

Skandallarıyla adından söz ettiren Miley Cyrus, ödülünü almak için sahneye kendisi çıkmak yerine bir evsizi yolladı. Evsiz, ABD'de sokakta yaşamak zorunda olan 1,6 milyon çocuk ve genç adına bir konuşma yaptı.

Uzmanlar, Miley Cyrus'ın böylece Pharrell Williams ("Happy"), Beyoncé ve Jay-Z ("Drunk in Love") gibi isimleri geride bıraktığına dikkat çekiyor.

Gecede Katy Perry de "Dark Horse" klibiyle ödül aldı. Erkek şarkıcı dalında ise Ed Sheeran'ın "Sing" adlı video klibi birinci seçildi.

© Deutsche Welle Türkçe

DW/dpa/AFP/NH,BK

 

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Hasan Birp�nar
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.