SCHUSTER'E TEPKİ BÜYÜK!..

19.2.2011 - 11:09

Schuster’e bir soru bir cevap!

Taraftarın size ilk kez tepki göstermesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Çok da s......! Beğenmeyen İnönü’ye gelmesin, maçları evinde izlesin

Dinamo Kiev maçı daha yeni bitmiş. İnönü Stadı adeta yangın yeri. Güzel bir gece geçirmek için tribünleri tıklım tıklım dolduran Siyah-Beyazlı taraftarlar 4-1’lik yenilgi sonrası çılgına dönmüş durumda.. Ve ilk kez teknik direktör Bernd Schuster’e tepki sesleri yükseliyor, istifası isteniyor. Alman hoca da aynı dakikalarda basın toplantısında burnundan soluyor. Doğal olarak istifa sesleri soruluyor Schuster’e: Taraftarın size ilk kez tepki göstermesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Türkiye’ye geldiğinden beri her istediğini rahatça yapan, gazetecilere hareket çekip, rakipleri küçümseyen Schuster, yine lafını sakınmıyor, hatta iyice abartıyor: Çok da s......! Beğenmeyen İnönü’ye gelmesin, evinde izlesin. İspanyolca konuştuğu ve tercümanı tarafından ‘Çok da s......!’ bölümü çevrilmediği için Schuster’in bu sözleri sadece Sabah gazetesinde yer aldı. Tam da derbi öncesi taraftara yönelik bu sözler nedeniyle Schuster’in kredisi tükendi.

Özür dile Schuster/SİNAN ENGİN
Özrün kabul edilir veya edilmez. Onu bilemem. Ama, benim tanıdığım Beşiktaş taraftarı bundan sonra seni kesinlikle bağrına basmaz, sana destek de çıkmaz.

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.