NURİ ŞAHİN, (A) MİLLİ TAKIM KADROSUNDA YOK

20.3.2007 - 19:46
İSTANBUL - Yunanistan ile yapacağı Avrupa Şampiyonası eleme grubu maçının hazırlıklarını sürdüren (A) Milli Futbol Takımı kadrosundan, sakatlanan Nuri Şahin çıkartıldı. Bu futbolcunun yerine Antalyasporlu Volkan Yaman kadroya çağrıldı.
     Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, milli takımın dünkü antrenmanında sağ ayak bileğine darbe alan Nuri Şahin'in, sakatlığının kamp boyunca süreceğinin saptanması üzerine, teknik heyet tarafından kadrodan çıkartıldığı bildirildi.
     Yapılan muayene ve tetkikler sonrası, sağ ayak bileği çevresinde darbeye bağlı ödem ve kanama saptanan Nuri Şahin'in yerine, Antalyasporlu futbolcu Volkan Yaman aday kadroya davet edildi.
     Bu arada, milli takımın bugünkü antrenmanı sırasında sol uyluk bölgesinde zorlanma hisseden Fatih Tekke sağlık kontrolünden geçirildi. Bu futbolcunun sol uyluk arka adalesinde minimal gerilme tespit edildiği, Yunanistan ve Norveç maçlarına yetişmesi için tedavisine başlandığı kaydedildi.
Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Hasan Birp�nar
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.