Polis ve arkadaşını kafasına demir düştü

2.3.2014 - 23:18

Demir parçası önce polis memurun kafasına ardından ise yanında bulunan arkadaşına isabet ederken, polis memuru ağır, arkadaşı ise hafif yaralandı.
Olay, saat 16.30’da Sultan Selim Mahallesi Köprülühan Sokak üzerinde bulunan çay evinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, polis memuru Selahattin Otur il dışından misafiri olan arkadaşı ile sokak üzerinde bulunan çay evinde çay içerek sohbet etmeye başladı. Sokağın üzerini örtmesi için kurulan otomatik tente kapatılmaya başlanınca yaklaşık 10 metreden düşen demir parçası önce polis memuru Selahattin Otur’un kafasına ardından ise yanında bulunan arkadaşının kafasına isabet etti. Polis memurunun kafasında derin yarık oluşurken, arkadaşının kafasında hafif bir yarık oluştu. Kafası kanlar içinde kalan polis memuru Otur’a ilk müdahaleyi sokak üzerinde bulunan vatandaşlar yaptı. Daha sonra olay yerine gelen 112 sağlık ekipleri polis memuru ve arkadaşına tıbbi müdahaleyi yaptıktan sonra yaralılar ambulansla Giresun Devlet Hastanesine kaldırıldı.
Olayla ilgili olarak inceleme ve soruşturma başlatıldı.

Haberin Fotoğrafları
Haberin fotoğrafları için tıklayınız
Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Hasan Birp�nar
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.