Adliye önünde dehşet: 6 yaralı

27.6.2013 - 13:11

Edinilen bilgiye göre, tehdit sebebiyle duruşmaya giren Çınar ve Narin ailesinin fertleri dava çıkışında tartışmaya başladı. Uluyol’daki tramvay duraklarında başlayan kavga, adliye önüne kadar sürdü. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu iki aile fertleri birbirine bıçak ve silah çekti.

Bıçaklı kavgada 1’i kadın 6 kişi çeşitli yerlerinden yaralandı. Kavgada aynı aileden baba Hilmi Narin oğlu Barış Narin ve yeğeni Azaattin Narin ile diğer aileden baba Mustafa Çınar oğlu Recep Çınar ve anneleri bıçakla yaralandı.

Adliye önünde başka bir duruşma yüzünden tedbir alan çevik kuvvet ekipleri ise olayı büyümeden önledi. Koşarak şahısların peşinden koşan çevik kuvvet polisleri kişileri etkisiz hale getirip suç aletlerine el koydu.

Çıkan kavga sonucu yakınları ve kendisi bıçaklanan kadın ise sinir krizleri geçirdi. Olay yerine gelen 5 farklı 112 ekibi, yaralıları Bursa Devlet Hastanesi ile Çekirge Devlet Hastanesi’ne kaldırdı. Polis, tarafların aynı hastaneye gitmemesi için de tedbir aldı.

Çevik kuvvetin el koyduğu 2 bıçak ve bir tabanca ise Cinayet Masası dedektiflerine teslim edildi.

(İHA)

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.