SİGARA YÜZÜNDEN İNANILMAZ CİNAYET!

14.11.2011 - 17:34

Çorum’un Kargı ilçesi’nde bir dinlenme tesisinde sigara içmek isteyen iki arkadaş, tartıştıkları işyeri sahibi tarafından bıçaklandı. Bıçakla yaralanan kişilerden biri kurtarılamadı.
Şuayip Vural (25) ile Özgür Güner (23) Çorum- İstanbul karayolu üzerinde bulunan bir dinlenme tesisine gitti. İddiaya göre yemek yedikten sonra sigara içmek isteyen iki arkadaşı işyeri sahibi Serkan Akbaba (23) sigara içme yasağını hatırlatarak uyardı. Sigaralarını dışarıda içmelerini isteyen Akbaba ile iki arkadaş arasında tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine iddiaya göre Akbaba, ekmek bıçağı ile Güner ve Vural’ı vücudunun çeşitli yerlerinden yaraladı. Güner, hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınırken, Vural kendi başına tesislerden ayrıldı. Bir arkadaşıyla Kastamonu’ya giden Vural, fenalaşınca hastaneye kaldırıldı, ancak yapılan müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Hasan Birp�nar
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.