Arıboğan'ın yerine Faruk Işık mı geliyor

13.3.2014 - 08:59

Galatasaray'da yapılan son yönetim kurulu toplantısında Stat Müdürü Yıldırım Ören, Mali İşler Direktörü Sedef Hacısalihoğlu, Mali İşler ve Kurumsal Direktörü Kadir Çıtmacı ve İnsan Kaynakları Direktörü Hülya Tekin görevden alınmıştı.

Bu isimlerin tamamının CEO Lutfi Arıboğan'a bağlı olarak çalışması ve sürpriz şekilde görevlerine son verilmesinin, Lutfi Arıboğan'ı bir hayli rahatsız ettiği ifade edildi.

ÖREN'İ ALEM Mİ YAKTI?

Stat Müdürü ve Stadyum ile Tesis Operasyonları Direktörü Yıldırım Ören'in görevden alınmasının daha önceki bir olay ile alakalı olduğu belirtiliyor. Ören'in geçen yıl iş için gittiği Ukrayna'da alem yaptığı iddia edilmiş ve bu büyük tepki çekmişti.

ARIBOĞAN'IN YERİNE IŞIK!

Sarı-kırmızılılarda CEO Lutfi Arıboğan'a yakın dört profesyonelin görevine son verilmesi 'Sıra Arıboğan'a mı geldi?' diye yorumlandı. Cimbom'da; mali, ticari, hukuki ve idari konulardan sorumlu genel koordinatör Faruk Işık'ın, Arıboğan'ın yerine göreve getirileceği belirtiliyor.

(Fotomaç)

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.