Rıdvan Dilmen’den Melo tepkisi

16.5.2015 - 23:31

NTV Spor’da yayınlanan %100 Futbol programında yorumlarda bulunan Rıdvan Dilmen, Galatasaray – Gençlerbirliği mücadelesi için yaptığı değerlendirmede Felipe Melo’ya tepki gösterdi.

Dilmen, Brezilyalı yıldızın maçtaki sert hareketi sonrasında hakem Halis Özkahya’nın kart göstermemesini eleştirirken, “Melo’nun Türkiye’deki dokunalmazlığı devam ediyor. Maalesef devam ediyor. Hangi takımla oynarsa oynasın. Ben Melo olsam, ‘Hocam bana bir kart göster ben de rahatlayayım, herkes rahatlasın’ derdim. Şampiyonluğa oynarken son 3, 4 hafta kala hakemler kimseyi atamaz. Şükrü Saracaoğlu Stadı’nda da atamaz, burada da atamaz.

Son saniyede Stancu da beklemiyordu. Stancu da tedirgin oldu, kararsız kaldı. Aşırayım mı, vurayım mı derken, dokunabilidi. Kaleci topa uzanmak istedi, ama uzanamadı. Yakalayamadı, hazırlıksız yakalandı” ifadelerini kullandı.

Felipe Melo’nun, mücadelenin 25. dakikasında orta sahada Hleb’e yaptığı hareket tartışmalara yol açtı.

mem

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.