Kocaeli'de film gibi kovalamaca

22.6.2012 - 00:46

Kocaeli’nde filmleri aratmayacak bir kovalamaca yaşandı. Dur ihtarına uymayan aracın sürücüsünü, üç ilçeden polis ekipleri takibe aldı.
Alınan bilgiye göre, İzmit Körfez Otoban yolundan Gebze istikametine doğru seyir halinde olan 26 VH 097 plakalı araç sürücüsü Erdal C., Körfez İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerin dur ihtarına uymadı. Dur ihtarına uymayan sürücü ile Körfez Emniyet ekipleri arasında kovalamaca yaşandı. Aracın Gebze istikametine doğru şeyir halinde olduğunu öğrenen Gebze ve Dilovası İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler de alarma geçti.
Dilovası otoban yolu üzerinde görülen şüpheli aracın sürücüsü Erdal C., Dilovası İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerin de dur ihtarında uymadı. Dilovası otoban yolundan Gebze istikametine seyir halde olduğunu öğrenen Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, şüpheli aracın peşine düştü. Körfez, Gebze, Dilovası İlçe Emniyetini peşine takan Erdal C., en sonunda Gebze İlçe Emniyet Müdürlüne bağlı ekipler tarafından Gebze Hal yanyol mevkii üzerinde yakalandı.
Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğünün duyarlı çalışması sonrasında yakalanan 26 VH 097 aracın sürücüsü Erdal C.'nin üzerin ve araç ekipler tarafından didik didik arandı. Aranan araç ve sürücüde şüpheli herhangi bir şey bulunamazken, Erdal C. kaçma sebebi olarak ehliyetinin olmaması olduğunu ve çok korktuğunu söyledi. Zanlı, ifadesi alınmak üzere Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

Haberin Fotoğrafları
Haberin fotoğrafları için tıklayınız
Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Hasan Birp�nar
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.