'KOCASI KIZA TECAVÜZ EDERKEN O, ZEVKLE KAMERAYA ALDI!..'

'KOCASI KIZA TECAVÜZ EDERKEN O, ZEVKLE KAMERAYA ALDI!..'
15.8.2008 - 06:01

Tecavüze uğrayan 16 yaşındaki A.Ö., “Eski eşi Gülbey bana tecavüz ederken hamile olan Sevgi Kızıldağ da cep telefonu kamerasıyla çekim yaptı” dedi.
Yenibağlar Mahallesi Eti Caddesi’nde 16 Şubat 2008 tarihinde meydana gelen olayda, 43 yaşındaki Seniha Özsakçı, yanlarında geçici olarak kalan kiracısı Gülbey Nadi Gölpek tarafından 52 yerinden bıçaklanarak öldürülmüş, 16 yaşındaki kızı A.Ö. de tecavüz edildikten sonra zorla fare zehiri yedirilip hap içirtilerek öldürmek istenmişti. Olaydan sonra kaçan Gülbey Nadi Gölpek ile boşandığı ancak birlikte yaşadığı hamile eşi Sevgi Kızıldağ İzmir’de yakalanmıştı.
Sanıklar Gülbey Nadi Gölpek ile Sevgi Kızıldağ’ın ağırlaştırılmış ömürboyu hapis cezası istemiyle yargılanmalarına Eskişehir Ağır Ceza Mahkemesi’nde başlandı. Daha önce can güvenliği nedeniyle Ankara’da cezaevinde bulunan Gülbey Nadi Gölpek, duruşmaya getirilmedi. Tutuklu sanıklardan Sevgi Kızıldağ’ın kucağında bebeği ile katıldığı duruşmada A.Ö., annesini öldüren, kendisine tecavüz eden sanıklardan şikayetçi olduğunu söyledi. Sanıkların evlerinde kiracı olarak oturduklarını anlatan A.Ö. “Sanıklar bizim evimizi kiralamıştı. Onlardan bir yıllık kirayı peşin almıştık. Evin iyi ısınmaması nedeniyle çıkmak istediler. Annem de onlara hem paralarını geri veremediği hem de Sevgi Kızıldağ’ın hamile olmasına acıdığı için onların bir süre bizimle kalmasını istedi. 5 gün evimizde kaldılar. Daha sonra annem, bizim onlara kiraya verdiğimiz evi onların da başkasına kiraya verdiğini öğrendi” dedi.
“SEVGİ SAÇIMI TUTTU, TECAVÜZ ANINI ÇEKTİ”
Annesinin, Gülbey Nadi Gölpek ile evi başkasına kiraya verdiği için tartıştığını söyleyen A.Ö. olayı gözyaşları arasında şöyle anlattı:
“Olay akşamı Gülbey Nadi Gölpek, sanki uyuşturucu almış gibi garip bir halde eve geldi. Annemle tartıştılar. Bana sarkıntılıkta bulununca ben de banyoya girerek kapıyı kilitledim. Bir süre sonra annemin feryadını duyup banyodan dışarı çıktım. Annem yerde yatıyordu. Korkup yatak odasına kaçtım. Odada Sevgi Kızıldağ da vardı. Gülbey Nadi Gölpek daha sonra odaya geldi. Elindeki bıçağın üzeri kanlıydı. Annemi bıçakladığını anladım. Kanlı bıçakla üzerimdeki elbiseleri keserek çıkardı. Bana tecavüz etti. Bu sırada Sevgi Kızıldağ benim saçımdan tuttu ve tecavüz anını cep telefonu kamerasıyla çekti. Daha sonra bana zorla fare zehirli yemeği yedirdiler. Gülbey Nadi Gölpek üzerini değiştirmeye gittiğinde Sevgi Kızıldağ elinde bıçakla başımda bekledi. Gülbey Nadi Gölpek daha sonra tekrar tecavüz etti. Tecavüz sırasında Sevgi Kızıldağ gülüyordu ve ‘Bu kızı kaçırıp satalım’ diyordu. Son olarak bana 55 hap içirdiler. Gülbey Nadi Gölpek bana ‘Anneni benim öldürdüğümü kimseye söylemesen seni böyle bırakır giderim’ dedi. Ben sesimi çıkarmadım. Daha sonra eşyalarını topladılar. Parmak izi kalmaması için de her tarafı kolonyalı mendille silip evden gittiler. Ben fare zehiri ve hapların etkisiyle bayılmışım. 2 gün sonra eve gelen yakınlarım beni bulup hastaneye götürmüş.”
SUÇLAMALARI KABUL ETMEDİ
Tutuklu sanık Sevgi Kızıldağ ise suçsuz olduğunu öne sürdü. Cinayet ve tecavüz olayını Gülbey Nadi Gölpek’in gerçekleştirdiğini ifade eden Kızıldağ, şunları söyledi:
“Olay günü Gülbey çok sinirliydi. Eve giderken fare zehiri almıştı. Hem beni hem de kendisini öldüreceğini söyledi. Yanlarında kaldığımız ev sahibi kadınla evi başkasına kiraya verdiği için tartıştı. Daha sonra onu bıçaklayarak öldürmüş. Bu sırada ben A.Ö. ile birlikte yatak odasındaydım. Elinde kanlı bıçakla yatak odasına geldi. A.Ö.’ye tecavüz etti. Korkumdan bir şey yapamadım. Zorla fare zehiri içirdi. Beni de tehdit etti. Evden çıkarken cep telefonlarını da çalmış, benim haberim yoktu. Tecavüz anını cep telefonu kamerasına çekmedim. Elimde cep telefonu vardı. Çeker gibi yapmıştım. Ben suçsuzum” dedi.
Mahkeme heyeti, Ankara'da cezaevinde kalan sanık Gülbey Nadi Gölpek’in Eskişehir’e getirilerek dinlenmesi için duruşmayı erteledi.
Tutuklu sanık Gülbey Nadi Gölpek’in 2 Aralık 1999 tarihinde Emek Mahallesi’nde 3.5 aylık eşi Çiğdem Gölpek’i bakire olmadığı gerekçesiyle uyurken boğarak öldürdüğü ve bu suçtan hüküm giydiği, 3 Ağustos 2006 tarihinde cezaevinden tahliye olduğu öğrenildi. Gülbey Nadi Gölpek 13 Ekim 2006 tarihinde Sevgi Kızıldağ ile evlendiği ve 1 Ekim 2007 tarihinde de boşandığı ancak birlikte yaşamalarını sürdürdükleri kaydedildi. (milliyet)

Haberin Fotoğrafları
'KOCASI KIZA TECAVÜZ EDERKEN O, ZEVKLE KAMERAYA ALDI!..' 'KOCASI KIZA TECAVÜZ EDERKEN O, ZEVKLE KAMERAYA ALDI!..' 'KOCASI KIZA TECAVÜZ EDERKEN O, ZEVKLE KAMERAYA ALDI!..' 'KOCASI KIZA TECAVÜZ EDERKEN O, ZEVKLE KAMERAYA ALDI!..'
Haberin fotoğrafları için tıklayınız
ASAYİŞ HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;