GERETS'TEN BOBO'YA SERVET!..

2.6.2008 - 00:00

Birçok ekibin kadrosuna katmak için mücadele ettiği Brezilyalı yıldızin, Gerets'in teknik direktörlüğünü yaptığı Marsilya ile anlaşmaya vardığı iddia edildi.

Marsilya'nın da bunun üzerine Beşiktaş kulübüne daha önce yaptığı 10 milyon euroluk bonservis bedeli teklifini 11 milyon Euro'ya çıkardığı ileri sürüldü. Beşiktaş'tan bir an önce yanıt isteyen Fransız yöneticilerin Bobo ile yıllığı 3 milyon Euro olmak üzere 4 yıllık bir anlaşma yaptıkları da bildirildi. Beşiktaş'ın ise Marsilya'dan süre istediği ve bu haftaki  yönetim kurulu toplantısında konuyu karara bağlayacağı öğrenildi.

Siyah - Beyazlılar'ın Bobo'yu satması durumunda, daha önce İstanbul Büyükşehir Belediyespor'la ön protokol yapan Bebbe için girişimlerini yeniden başlatacağı ifade edildi. Beşiktaş'ın ayrıca milli takımın yeni yıldızı Mevlüt Erdinç için de Fransa'ya giderek kulübü Sochoux ile masaya oturacağı belirtildi. Fransız ekibinin 2009'da sözleşmesi bitecek olan Mevlüt için 4 milyon Euro bonservis istedikleri ancak Siyah - Beyazlılar'ın 2 milyon Euro teklif ettikleri öğrenildi.

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Hasan Birp�nar
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.