NAMUS CİNAYETİ!.. KARISINDAN ŞÜPHELENDİ AMCA OĞLUNU VURDU!..

NAMUS CİNAYETİ!.. KARISINDAN ŞÜPHELENDİ AMCA OĞLUNU VURDU!..
25.5.2011 - 02:05

Karabük'ün Yenice ilçesine bağlı Yortan beldesinde sağır ve dilsiz bir kişi amcasının oğlunu eşiyle ilişkisi olduğunu düşüncesiyle av tüfeğiyle öldürdü.
Edinilen bilgiye göre, ilçeye bağlı Yortan beldesi, Kahyaoğlu mahallesinde İmdat
A. (31), amcasının oğlu Yıldıray A.'yı (30) eşi Canan A. ile ilişkisi var iddiası
ile babasına ait av tüfeği ile 67 AK 731 plakalı aracın içinde 4 yerinden vurdu. Olayda Yıldıray A. hayatını kaybederken, İmdat A. olay yerinden uzaklaştı. Yenice İlçe Jandarma Komutanlığı'nın yürüttüğü arama çalışmaları sonucunda İmdat A. evinde olayda kullanılan av tüfeği ile birlikte yakalandı. Evli ve 4 çocuğu olduğu öğrenilen Yıldıray A.'nın Zonguldak'ta TTK maden ocağında çalıştığı, beldeye yeğenini askere uğurlamak için geldiği öğrenildi.

Haberin Fotoğrafları
NAMUS CİNAYETİ!.. KARISINDAN ŞÜPHELENDİ AMCA OĞLUNU VURDU!.. NAMUS CİNAYETİ!.. KARISINDAN ŞÜPHELENDİ AMCA OĞLUNU VURDU!.. NAMUS CİNAYETİ!.. KARISINDAN ŞÜPHELENDİ AMCA OĞLUNU VURDU!.. NAMUS CİNAYETİ!.. KARISINDAN ŞÜPHELENDİ AMCA OĞLUNU VURDU!..
Haberin fotoğrafları için tıklayınız
ASAYİŞ HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;