GÜVENLİK GÖREVLİSİ HAVAALANI KULESİNDE İNTİHAR ETTİ

22.7.2011 - 17:21

YENER EKİNCİ
ADANA

Olay, geçen Pazartesi günü saat 15.30 sıralarında, havaalanı etrafını çevreleyen nöbetçi kulelerin 6'ıncısında meydana geldi. Bir süre önce eşinden ayrıldığı için bunalımda olduğu öğrenilen 2 çocuk babası Hasan Teber, nöbeti devraldıktan 1,5 saat sonra ayrıldığı eşiyle telefonda tartışma yaşadı.

Teber, telefonu kapattıktan sonra belindeki silahı göğsüne doğrultarak tetiğe bastı. Tek el ateş ettikten sonra olduğu yere yığılan Teber, telsizle merkez kuleye anons yaparak, "Yardım edin. Kendimi vurdum" dedi.

Olay yerine havaalanında görevli ambulans ve çok sayıda güvenlik ekibi sevk edildi. Bilinci açık olan Teber, meslektaşlarına, "Canım çok sıkkındı. Kendimi vurdum" dedi.

Ambulansla Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürülen Teber, burada ameliyata alındıktan sonra Yoğun Bakım Ünitesi'ne yatırıldı. Teber, bugün öğle saatlerinde hayatını kaybetti.

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Hasan Birp�nar
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.