HAYVANLARLA İLİŞKİYE GİRMEK YASAKLANINCA PANİK ÇIKTI

13.5.2011 - 01:07

ABD’nin Florida eyaleti, “insanların hayvanlarla cinsel ilişkiye girmesini” yasaklayan bir yasayı onaylamaya hazırlanıyor. Yerel basın, “ne de olsa insanlar da hayvanlar aleminin bir üyesi” diyerek yasayla alay geçerken, hukukçuların yaptığı uyarı eyalette bir şok etkisi yarattı.

Avukatlara göre, 1 Ekim 2011 tarihinde yürürlüğe girecek olan yasa sadece hayvanlarla cinsel ilişkiye girilmesi değil ancak “seksi tümden yasaklayan” hükümler içeriyor.

HUKUKÇULAR UYARDI: "TEKNİK OLARAK İNSANLAR DA HAYVAN"

Avukatların uyarısı, ABD porno sanayisinin en güçlü olduğu eyaletlerden biri olan Florida’da paniğe neden oldu.

Kararın hayvan hakları ve sapıklığı engellemek amacıyla alındığı düşünülürken, yetkililer, yasanın yanlışlıkla “seks yapılmasını yasaklayacağını” belirtti. Yasaya göre, “hayvanlarla cinsel ilişkiye girilmesi veya cinsel temas kurulması” yasaklandı. Fakat, yasayı hazırlayan politikacılar insanların da “teknik olarak hayvan olduğunu” unuttu.

“Hayvanlarla” cinsel ilişkiyi yasaklayan yasa, henüz yürürlüğe girmiş değil. Ancak Florida’da büyük bir tartışma başladı bile.

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.