RUS KADIN POLİSLERE AZGIN LEZBİYEN TACİZİ

RUS KADIN POLİSLERE AZGIN LEZBİYEN TACİZİ
17.3.2011 - 02:47

Yeni polis yasasını 1 Mart'ta yürürlüğe sokan Rusya'da sokaklar ilginç bir eyleme daha sahne oldu.

VİDEO İÇİN LÜTFEN LİNKİ TIKLAYINIZ...

Metroda görev başındaki madın polislere önce adres soran bir kadın, ardından kadın polisleri zorla dudaklarından öptü. Beklemedikleri bu lezbiyen saldırı karşısında hazırlıksız yakalanan kadın polisler, adını bile bilmedikleri kadınla dudak dudağa öpüşmek zorunda kaldı.


Metrodaki kadın polisleri taciz ettikten sonra metroya binen kadın, bu kez burada gördüğü kadın polislerin üstüne atlayıp dudaklarında öpmeye başladı.


Kadın polislerin feryadına arkadaşları zor yetişti.


Metrodan atılan kadın dışarıda da rahat durmadı.Metronun dışında yakaladığı kadın polisin dudağına yapışan kadını, sokaktan geçenler zor ayırdı.


Azmış denilen lezbiyenin sırrı daha sonra ortaya çıktı.Savaş karşıtı barış yanlısı bir aktivist olan bu kadın, silahların bırakılması için eylem amaçlı bu saldırıları gerçekleştirmiş.Bütün amacının 'Savaşma seviş" mesajı vermek olduğunu bildiren kadın aktivist ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı. HABERVİTRİNİ

İŞTE KADIN POLİSLERE O LEZBİYEN SALDIRI ANLARI

Haberin Fotoğrafları
Haberin fotoğrafları için tıklayınız
DÜNYA HABERLERİ
Yorumları Oku (2)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;