CASİLLAS'IN SABRI TAŞTI

28.9.2011 - 00:52

İspanya Milli Takımı'nın ve Real Madrid'in kalecisi İker Casillas, geçtiğimiz cumartesi günü oynanan Rayo Vallecano maçının ilk dakikalarında yediği hatalı golden dolayı eleştirilince, ''Ben de insanım hata yaparım'' diyerek, kariyerinde hatalı yediği bazı gollerin görüntülerini facebook sayfasına koydu.

Casillas, intenetteki sosyal paylaşım sitesi facebooktaki sayfasına, 2006-2007'de Real Sociedad'a, 2008-2009'da Betis'e ve 2010-2011'da Zaragoza'ya karşı yediği hatalı gollerin görüntülerini koyarak, özeleştiri de bulundu.

Casillas, ''Bulup çıkardığım bazı görüntüleri size sunuyorum. Bu şekilde bir kişi daha insancıl oluyor. İnsanlar hata yapar ve kimse mükemmel değildir. Böylece bir hata karşısında yapılabilecek en iyi şeyin, işi mizaha vurmak olduğunu söylemek istiyorum. İnsanım...'' diye yazdı.

Dünyanın en iyi kalecilerinden biri olarak gösterilen Casillas'ın hareketi, İspanyol basınınca takdir toplayıp, ''Bir insanlık örneği'' olarak yorumlandı.

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.