“Oy Ne Deyisun!..”

26.8.2013 - 19:29

Minik Yaren Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile 6 yıl aradan sonra tekrar buluştu.Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın 2007 yılında Ardeşen’e gerçekleştirmiş olduğu bir ziyarette, o zaman bebek olan Yaren Kutanoğlu isimli küçük bir kız çocuğu, bugün Başbakan Erdoğan’ın Ardeşen ziyaretinde elinde Başbakan Erdoğan’la çekilmiş bir fotoğrafıyla Başbakan’ın ilgisini çekmeyi başardı.Erdoğan’ı görmek ve ona ulaşmak için gözyaşlarına boğularak “Tayyip Dede Ne Olur Bana Bak” şeklinde seslenince bu seslenişe sessiz kalmayan Başbakan Erdoğan, “Oy Ne Deyisun, Tayyip Deden Sana Kurban Olsun” şeklinde karşılık vererek otobüsün üstüne çağırdı.
Burada minik Yaren ile sohbet Başbakan Erdoğan, 2007 yılında çektirmiş oldukları fotoğrafa baktı. Daha sonra Yaren’in gözyaşlarını silen Erdoğan, “Sen Ağlama, Ben Nasıl Olsa Sizler İçin Ağlıyorum” şeklinde teselli etti.

VİDEO İÇİN LÜTFEN LİNKİ TIKLAYINIZ

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.