SEVGİLİSİ KENAN DOĞULU'YU ALDATTI

SEVGİLİSİ KENAN DOĞULU'YU ALDATTI
21.7.2007 - 13:55
Kenan Doğulu ettiğini buldu! Sevgililerini aldatan şarkıcının şimdiki aşkı Cemre'nin bir avukatla birlikte olduğu söyleniyor.Kenan Doğulu'nun başına gelenler, herkese "İşte etme bulma dünyası" dedirtti. Kenan, geçtiğimiz yıllarda Ebru Akel, Çağla Şikel ve Tuğçe Kazaz'ın da aralarında bulunduğu sevgililerini aldatmış, ancak bunu sürekli inkar etmişti. Şimdi ise aynı şey şarkıcının başına geldi. İddialara göre; 'Hepsi' grubunun üyelerinden Cemre, Kenan Doğulu ile birlikte olduğu halde avukatlık yapan bir gençle aşk yaşamaya başladı.

DAHA ÖNCE DE TUĞÇE YAPTI!
Sevgilisinin kendisini aldattığından habersiz olan Kenan'ın bu dedikodulara vereceği tepki ise merak konusu oldu. Bu arada Cemre olayı, Kenan'ın ilk aldatılışı değil. Geçtiğimiz yıllarda Kenan Doğulu ile birlikte olan Tuğçe Kazaz, aynı anda Selim Kemahlı ile aşka yelken açmıştı. Ancak bu olay hiçbir zaman basına yansımadı.

Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;