İşte Melo transferini bitiren talepler!..

24.7.2012 - 02:30

Brezilyalı yıldızın menajerliğini üstlenen Jose Rodriges, apar topar bir açıklama yaparak Galatasaray'ın ikinci kez indirim istediğini ve bu yüzden transfer görüşmelerini durdurduklarını bildirmişti.
İşen aslının hiç de öyle olmadığı ortaya çıktı.


Melo'nun menajeri üç gündür İtalya'da transferi bitirmek için uğraşan Ali Dürüst'ü istekleriyle isyan ettirdi.
Cuma günü İtalya'ya çıkarma yapan ikinci başkan Ali Dürüst'ü Melo'nun menajeri Jose Rodriges adeta çıldırttı. Melo'nun bonservisi için Juventus ile 8 milyon Euro karşılığı anlaşma sağlandı ancak Brezilyalı futbolcunun İspanyol menajerinin 2.5 milyon Euro pay alma isteği için diretmesi transferi çıkmaza soktu. Melo ile yıllık 3 milyon Euro'ya anlaşan Ali Dürüst, daha önce 3+1 yıllık sözleşmeyi kabul eden Brezilyalı'nın sonradan menajeri aracılığı ile 5 yılda diretmesi üzerine şaşkına döndü. Dürüst'ün, yaşanan olayları başkan Ünal Aysal'a aktarması üzerine başkan çok sinirlendi ve "Melo transferi artık bizim için kapanmıştır" ifadelerini kullandı.

BİTMEYEN İSTEKLER!
Melo'nun menajeri ayrıca, maç başı alacaklarına 20 maçın geçilmesi durumunda bonus ve şampiyonluk pirimleri gibi ekstra taleplerde bulununca görüşmeler tıkandı ve Melo'nun menajerlik şirketi 'görüşmeler durdu' dedi.


 

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.