KOCA BAHÇE MAKASI GÖZÜNE GİRDİ!..

31.8.2011 - 03:02

ABD'nin Tucson kentinde yaşayan 86 yaşındaki Leroy Luetscher'in üzerine düştüğü bahçe makası, göz çukurundan girerek boğazına kadar ilerledi. Hastaneye kaldırılan yaşlı adam, mucizevi şekilde kalıcı yara almadan kurtuldu. İnanılmaz olay dün Arizona eyaletindeki Tucson kentinde meydana geldi. 86 yaşındaki Leroy Luetscher, bahçesini düzenlemek için malzemelerini alarak bahçeye çıktı. Yaşlı adamın çalışırken elinden düşürdüğü bahçe makası, yan şekilde yere düştü. İşe devam etmek isteyen yaşlı adam, makası düştüğü yerden almak için eğildi. Ancak bir anda dengesini kaybederek yüz üstü makasın üzerine düştü. Makasın elle tutulan kısmı, luetscher'in göz çukurundan içeri girerek boğazındaki beyne kan götüren damarlara saplandı. Yaşlı adam yakınları tarafından makas çıkarılmadan derhal Arizona Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Ameliyatla bahçe makasını çıkaran doktorlar, Luetscher'in göz çukurunu da metal kafes ile tedavi ederek yaşlı adamın gözünü kurtarmayı başardı.

KALICI HASAR YOK
Ameliyata giren doktorlardan Lynn Polonsky, makasın bu şekilde saplanmasının inanılması zor bir olay olduğunu söyledi. Doktor Polonsky, "Zor bir operasyondu ancak başarılı geçti. Hastada herhangi bir kalıcı yara kalmasını beklemiyoruz" dedi. Bilinci açık olan Luetcsher ise ameliyata giren doktorlara teşekkür borçlu olduğunu söyledi.

Haberin Fotoğrafları
Haberin fotoğrafları için tıklayınız
Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Hasan Birp�nar
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.