ŞİMDİ SEVDİĞİNE YILDIZ SATIN ALMAK MODA!..

ŞİMDİ SEVDİĞİNE YILDIZ SATIN ALMAK MODA!..
21.2.2008 - 07:52

Oyuncu Burcu Kara'nın birkaç ay önce NASA'ya başvurarak eski nişanlısı Yavuz Bingöl'e doğum gününde 'yıldız' hediye ettiği sistem, Türkiye'de devreye girer girmez, tüm ünlüleri harekete geçirdi. ABD'de 16 milyon yıldızın isimlendirildiği uygulama için başvuran ünlülerden kimisi kendi adını göklere çıkardı, kimisi de sevdiği kişilerin isimlerini yıldızlara verdi. Yani, 'www.yildizal.com'a ilgi büyük.

139 YTL'den başlayan fiyatlarla
Beyazıt Öztürk, Ocak'ın 25'inde adını gökyüzüne yazdırdı. Evlendikten sonra durulan Selin Toktay da Sevgililer Günü'nde eşinden hediye olarak yıldız aldı. Ali Sunal'ın adı da Sevgililer Günü'nde bir yıldıza verildi. Bu da oyuncu Gökçe Bahadır'ın sevgilisi Ali Sunal'a 14 Şubat'ta ne hediye aldığını ortaya çıkarttı. Berna Öztürk ve Aylin Coşkun'un adı da 14 Şubat'ta yıldıza verildi. 16 Şubat'ta Serdar Ortaç, 2 Şubat'ta da Burak Sergen yıldız sahibi oldu. Hızla yayılan 'yıldız' akımına 17 Mart'ta sipariş veren Ersan Başbuğ da katıldı.

Yorumları Oku (1)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;