VURULAN KADININ KARNINDAKİ İKİZLER DE ÖLDÜ!..

14.3.2011 - 00:50

Osmaniye'nin Hasanbeyli ilçesinde cinnet getiren bir kişi, oğlu ile hamile gelinini av tüfeğiyle öldürdü. Otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu'na getirilen 26 yaşındaki Derya B.'nin karnındaki 8 aylık ikizler de hayatını kaybetti. Cenazeyi almaya gelen yakınları, cinayeti işleyen kayınbabaya lanetler yağdırdı.
Olay, Yeşilyurt mahallesinde yaşandı. İddialara göre, 56 yaşındaki Ramazan B., oğlu 28 yaşındaki Mehmet B. ile 8 aylık hamile ikizlere hamile gelini Derya B.'yi, henüz belirlenemeyen bir sebeple evlerini basıp av tüfeğiyle vurdu. Mehmet B. ve eşi Derya B., olay yerinde hayatını kaybetti. Hayatını kaybeden Derya B.'nin yakınları cenazeye almaya geldikleri Adana Adli Tıp Kurumu morgu önünde cinayet işleyen kayınbabaya lanetler yağdırdı. Derya B.'nin babası Süleyman Gökçe, "Yavrum bu da mı başına gelecekti, Allah seni vuranların da ciğerini böyle yaksın" diye tepki gösterdi.
Amcası Abdurrahman Gökçe ise aralarında bir sorun bulunmadığını neden cinayetin işlendiğini bilmediklerini kaydetti.
Bu arada, Ramazan B.'nin cinayetin ardından kaçtığı, polis ve jandarmanın zanlıyı aradığı bildirildi. Derya B.'nin cenazesi, yapılan otopsinin ardından toprağa verilmek üzere Ellek Belediyesi'ne ait araçla götürüldü.

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.