ANKARAGÜCÜ'NDEN BASKIN AÇIKLAMASI: BU OLAYDA KÖTÜ NİYET VAR

23.1.2011 - 16:10

ANKARA - Trabzonspor maçının oynanacağı gün saat 05.30'da otele polislerin geldiğini belirten Kavlak, ''Uğur Uçar'ı karakola götürmek istediler. Uğur'un ehliyetini aldığı İstanbul'daki özel bir şirket hakkında suç duyurusu bulunulduğunu ve bu nedenle de Uğur'un ifadesini almak istediklerini söylediler. Biz de maç gününü mü buldunuz diyerek tepki gösterdik. Uğur'un ifadesinin maçtan sonra alınması gerektiğini söyleyince gittiler. Maçtan sonra Uğur ifadesini verdi ve sorun da giderildi'' diye konuştu.
İstanbul'dan dosyanın Trabzon'a 2 gün önce geldiğini anlatan Kavlak, şunları söyledi:
''Bu olayda kötü niyet var. Dosya bizim, Trabzon'a gideceğimizden 2 gün önce gönderiliyor. Tüm Türkiye Ankaragücü Kulübü'nün yerini biliyor, Uğur'un aylardır bu kulüpte forma giydiğini biliyor. Kimse sorup, sorgulamıyor, maç günü sabah 05.30'da polisler ne hikmetse oyuncuyu almaya geliyorlar. Kötü niyetli işler bunlar. Yöneticilerimiz, olayın Trabzonspor'a mal edileceğini polislere anlatarak onları ikna ettiler'' diyerek sözlerini tamamladı.

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Hasan Birp�nar
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.