"EVET ÇIKARSA KAFAMA SIKARIM" DİYEN KADIN ŞARKICI ORTADAN KAYBOLDU

14.9.2010 - 01:39

Dün akşam saatlerinde sonuçların belli olmasıyla birlikte adeta kahrolan ünlü şarkıcı, evine kapandı.Söylediği iddalı sözü ile birlikte zor durumda kalan Niran Ünsal, cep telefıonlarını kapattığı gibi evinin telefonunun da fişini çekti.
Gazetecilerin ulaşmaya çalıştığı Niran Ünsal'ın evinden ayrılıp başka bir yere gittiği belirtildi.Referandum sonucundan sonra Ünsal'ın kafasına sıkıp sıkmayacağı merakla bekleniyor.HABERVİTRİNİ

NE DEMİŞTİ?

Gazetecilerin referandumla ilgili sorularını cevaplayan şarkıcı Niran Ünsal, "Ben kocaman bir ‘hayır'cıyım diye konuştu. Ünsal, ‘Evet' oyu çıkarsa kafama sıkar giderim. Bu ülkede sanatçının telif hakları olmadığı, hâlâ terör olduğu için. Yol yok, eğitim sistemi oturmamış. Kışın binlerce köy yolu kapanıyor.

Genel anlamda eğitim sisteminde 68. sıradayız. Hâlâ şehit anneleri ağlıyor. Tekel işçileri sokaklarda yatıyor, sürünüyor. Çiftçiler zor durumda. Emekliler ikinci sınıf vatandaş. Oyunu AKP'ye verip hiçbir şey alamayan 74 milyon Türk vatandaşı için. 300 binin üzerinde diplomalı işsiz üniversiteli gencimiz, demokratik, laik, özgür bir ülke ve Atatürkiçin dev gibi bir hayır oyu vereceğim" dedi.

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Hasan Birp�nar
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.