'KENDİMİ CEMİLE GİBİ GÖRÜYORUM...'

15.4.2011 - 00:50

Neco'nun 31 yıllık evliligin ardından boşandığı eşi Oya Germen, dün sabah konuk olduğu "2. Sayfa" programında ilginç açıklamalarda bulundu. "Öyle Bir Geçer Zaman ki" dizisinden bahsederken kendini 'Cemile' karakterine benzettigini belirten German şöyle konuştu: "Cemile de çok onurlu ve hiç yılmıyor çalışmaktan. Ben de 50'li yaşlarımda tekrar çalışmak ve hayatımı çalışarak toparlamak zorunda kaldım. Hiç yılmadım bundan. Bütün kadınlar da bence benim gibi. Biz sonuna kadar dayanıp, ailemize ve çocuklanmıza sahip çıkmaya çalışırız."

Aslında Caroline'nin erkeklere bir ders verdiğini söyleyen Germen sözlerlni şöyle sürdürdü: "Bir erkek bir kadının etkisi altına çok çabuk girebiliyor. Bir kadın kendini yetiştirmiş olabilir, güzel konuşabilir. Hoş, genç olabilir. Erkek bütün bunlara kapılıp aşık olabiliyor. Kadın orada çok kurnaz. Erkeğin yumuşak karnını anlıyor kadınlar. Anladıktan sonra hayatlarını, geleceklerini çok güzel organize edip o erkeğe istediklerini yaptırıyor. Erkekler kadınlar tarafından yönetilen oluyor, sebep zaafları. Sonra hayatlarını değiştirdiği kadının öbür yüzünü görünce de yıkılıyor. Ali Kaptan da görüyor Caroline'in gerçek yüzünü."

Neco'dan 4 yıl önce ayrılan Germen, "İlk yıl yıkılmıştım. Ama o kendine yeni bir hayat kurdu ve mutlu. O mutlu olduğu için yemin ederim ben de mutluyum. İlişkide benim de hatalarım oldu anladım. Kızım Ayşe ile yaşıyorum ikimiz de çok huzurluyuz" dedi.

(HABERTURK)

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.