BEŞİKTAŞ'TA DRPİC MUAMMASI!

1.2.2008 - 08:40

Bu arada konuyla ilgili olarak Ligtv.com.tr'ye konuşan Beşiktaş Levent Erdoğan olayı araştırdıklarını söyleyerek "Böyle ahlaken kusurlu bir kişinin alınması mümkün değil. Bu rastgele bir hareket midir, tekrarları veya benzerleri olmuş mudur, fevri bir hareket midir buna bakacağız. Adamın anasına küfür etmişlerdir böyle bir harekette bulunmuştur ki tasvip edilemez ama tekrarı olmuş mudur olmamış mıdır buna bakılacaktır tabii ki." dedi.

Erdoğan şunları söyledi...

"Daha anlaşmadık, transfer gerçekleşmedi ki vazgeçmek olsun. Görüşüyoruz. Bunun ekonomik boyutu var, şartları var. Daha bunlar konuşuluyor. Ama bu görüntü de önemlidir tabi. Oyuncunun yapısı devamlı böyle mi, Nouma gibi bir adam mı önemli olan bu. Eğer öyleyse o zaman hakikaten alınmaması gereken bir kişidir. Şu kritik devrede oyuncunun az bulunduğu devrede ani bir karar vermenin anlamı da yok. Şu an zaten bitmiş bir transfer değil, hala görüşüyyoruz, görüşmelerimiz devam ediyor. Çarşambaya kadar vaktimiz var. Bu konuyu da tabii ki araştıracağız. Adamın devamlı yapısı mı bu, buna bakacağız. Bu hareketi yaptığı olayın detayı, oluş şekli, yapılışı, belli değil. Ama bu görüntüler bir işarettir, bir ışıktır, bazı şeyleri araştırmamız gerekmektedir. Evvela fiyatta anlaşalım, ona bakalım. İmzalamadan önce nasıl sağlık kontrolünden geçiriyorsak, ahlaksal yapı kontrolünden de geçecektir. Ters bir durum varsa kabulu mümkün değildir. Böyle ahlaken kusurlu bir kişinin alınması mümkün değil. Bu rastgele bir hareket midir, tekrarları veya benzerleri olmuş mudur, fevri bir hareket midir buna bakacağız. Adamın anasına küfür etmişlerdir böyle bir harekette bulunmuştur ki tasvip edilemez ama tekrarı olmuş mudur olmamış mıdır buna bakılacaktır tabii ki.

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.