YUNANLA EVLENİP BUDİST OLDU, ŞİMDİ DE HRİSTİYAN BULDU!.

31.3.2010 - 00:52

Yunan eşinden ayrılan Tuğçe Kazaz, yabancı aşık geleneğini bozmadı. Hayatını İtalya'da sürdüren ünlü manken, gönlünü 'Serie A'da yer alan Napoli'nin yıldızı Christian Maggio'ya kaptırdı Yunan eşi Yorgo Seitaridis ile boşandıktan sonra özel hayatında suskunluğunu koruyan Tuğçe Kazaz'ın yeni bir aşkı olduğu söyleniyor. Mesleki hayatını İtalya'da sürdürme kararı alan Tuğçe, 'yabancı sevgili' kuralını bozmadı. Milano'da yaşayan ünlü manken, İtalya Serie A'da top koşturan Napolili yıldız Christian Maggio ile sürpriz bir aşka yelken açtı. İtalya'da defileden defileye koşturan Tuğçe Kazaz ile İtalyan futbolcu, arkadaşları aracılığıyla tanıştı.

1 AYLIK BERABERLİK
Yaklaşık 1 aydır arkadaşlıkları aşka dönüşen çift, şimdilik beraberliklerini sadece çok yakın dostlarıyla paylaştı. Söylenenlere göre; Napoli takımının yakışıklı futbolcusu Christian Maggio, Tuğçe Kazaz için sık sık Milano'ya gidiyor. Güzel manken ile Maggio, Napoli ve Milano'daki lüks mekanlar yerine daha salaş yerlerde buluşmayı tercih ediyor. Bu arada Christian Maggio'nun daha önce İtalya'daki birçok mankenle aşk yaşadığı biliniyor.

GİTTİ YORGO GELDİ MAGGIO
Tuğçe Kazaz, uğruna din değiştirdiği Yunan eşi Yorgo Seitaridis ile yollarını ayırdı. Boşandıktan sonra yaşamını İtalya'da sürdürme kararı alan ünlü manken, bu sayede İtalyan futbolcuyla tanıştı.

FİYATINA ZAM YAPTI

Manken Tuğçe Kazaz’ın 2009’da 2 milyon euro (4 milyon TL) kazandığı iddia edilmişti.
Geçen yıl Milano Moda Haftası’nda Armani başta olmak üzere birçok defilede yer alan Tuğçe Kazaz sadece Sunset’in iç giyim kataloğu için verdiği seksi pozlarla 125 bin euro’nun (250 bin TL) sahibi oldu.
2010’da fiyatına zam yapan Tuğçe Kazaz’ın katalog çekiminde talep ettiği ücret 50 bin-200 bin euro (100-400 bin TL) arasında değişiyor.
Defile başına en az 10 bin euro (20 bin TL) isteyen Tuğçe Kazaz en son Gizia firmasının katalog çekimleri için 100 bin euro (200 bin TL) aldı.

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.