Diyarbakır'da büyük skandal

23.12.2014 - 21:53

Ziraat Türkiye Kupası G Grubu 3. hafta mücadelesinden Galatasaray, konuk olduğu Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor'u 4-1 mağlup ettiği maçtan sonra yaşanan skandalların ardı arkası kesilmedi.

Galatasaray maçından sonra yaşanan güvenlik zaafiyeti skandallara yol açtı. Maçtan sonra soyunma odası koridorunda en az 500 tafatar vardı. İçeri nasıl girdikleri anlaşılamayan bu taraftarlar yüzünden iki takım oyuncuları büyük korku yaşadı.

BASIN TOPLANTI ODASINDA BÜYÜK PANİK

Galatasaray teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu basın toplantısı yaptığı esnada, toplantı odası dışardan kilitlenince büyük panik panik yaşandı. Odanın dışarıdan içeriye girmeye çalışan taraftarları engellemek isteyen stat görevlileri tarafından kilitlendiği öğrenildi. Stat görevlileri troplantı sonunda kapıyı açmaya çalışırken bu kez kapı kolu kırıldı. Bu yüzden Hamza Hamzaoğlu ve gazeteciler içeride 5 dakika mahsur kaldı.

KORİDORDA ARBEDE

Olaylar bununla bitmedi Hamzaoğlu, Hamzaoğlu odadan çıkar çıkmaz en az 15 kişi etrafını sarıp kendisiyle fotoğraf çekilmek isteyince arbede yaşandı

 

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.