Fuhuş barına 'AİDS' baskını!..

19.2.2013 - 09:35

AVCILAR'da, bir barda AIDS virüsü taşıyan hayat kadınlarının çalıştırıldığı ihbarı alan polis, bara operasyon düzenledi. Operasyonda aralarında 17 kadının bulunduğu 21 kişi gözaltına alındı. Hayat kadınlarının AIDS mikrobu taşıyıp taşımadığı yapılacak tahlillerin ardından belirlenecek.

 Ekipler, dün akşam saatlerinde bara baskın yaptı. Operasyonda aralarında 1 işletme müdürü ve 3 personelin de bulunduğu 4 kişi ile 17 hayat kadını polis tarafından gözaltına alınarak Gayrettepe Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirildi.

Tanınmamak için çanta ve kazaklarla yüzlerini kapatarak Asayiş Şube Müdürlüğü merdivenlerini çıkan 2 kadın yere düştü. Basın mensuplarının kendilerini görüntülediğini fark eden bazı hayat kadınlarının ağlaması ise dikkat çekti.

17 KADINA AIDS TESTİ YAPILACAK

Kadınların AIDS mikrobu taşıyıp taşımadığı, Bakırköy Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi'nde yapılacak tahlillerin ardından belirlenecek. 17 kişinin test sonuçlarının çıkacağı güne kadar gözetim altında tutulacağı belirtildi.

OPERASYON ŞİFRESİ: "FENER ÜÇLEDİ"

Öte yandan müşteri kılığında bara giden ve hayat kadınlarıyla 250 Liraya anlaşan 2 polisin, operasyonun başlaması için dışarıda bekleyen ekipleri telefonla arayarak, "Fener üçledi" şifresini kullandığı öğrenildi.

 

DHA
 

Haberin Fotoğrafları
Haberin fotoğrafları için tıklayınız
Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.