YASEMİN 3 ERKEĞİ AYNI ANDA İDARE ETMİŞ!..

22.8.2007 - 06:47

Çapkın Yasemin

Keremcem'le birlikte olduğunda İzzet Özilhan'la yeni bir aşka yelken açan Yasemin Ergene, meğer bu sırada Kutsi'yle de berabermiş....

Şarkıcı Keremcem'le başrollerini paylaştığı 'Aşk Oyunu' adlı diziyle şöhreti yakalayan Yasemin Ergene, oyunculuktaki başarısını aşk hayatında da gösterdi! Yasemin'in son dönemdeki yaşadıkları onun aşk hayatında son derece hızlı olduğunu gözler önüne serdi! Keremcem'le birlikte olduğu sırada genç işadamı İzzet Özilhan'la da aşk yaşayan Yasemin Ergene, gündeme bomba gibi düşmüştü. Keremcem'i İzzet'le aldattığını inkar eden güzel oyuncu hakkında şok bir iddia daha ortaya atıldı.

SEVGİLİSİ EVİ BASTI!
İddialara göre; Yasemin, bundan 1 hafta önce 'Doktorlar' dizisindeki rol arkadaşı Kutsi'nin evine gitti. Burada baş başa vakit geçiren ikilinin keyfi, şarkıcı Kutsi'nin sevgilisinin eve gelmesiyle kaçtı. Apar topar evden ayrılmak zorunda kalan Yasemin, soluğu ise Keremcem'i aldattığı İzzet'in yanında aldı!

Üçüyle de aynı dizide oynadıYasemin Ergene'nin adının aşk iddialarına karıştığı her 3 isim de güzel oyuncuyla aynı dizilerde rol aldı.

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.