Anne kızın olaylı gecesi...

13.7.2012 - 13:46

Son yaşananlardan sonra sıkıntılı günler geçiren Şevval Sam, mekan görevlilerine gazetecilerin çağrılmaması ve görüntü alınmaması yönünde kesin talimatta bulundu. Yaklaşık 6 saat kaldıkları mekanda annesiyle sohbet edip dertleşen Sam, gazetecilerin dışarda olduğunu öğrenince ön kapıdan çıkmak istemedi. Mekandakilere “Basını buraya siz çağırdınız” diyerek tepki gösterdiği öğrenilen Sam, arka taraftan taksi ile çıkarıldı.
Bu arada Şevval Sam ve annesinin görüntü alınmasını istememesi üzerine mekan görevlileri gazetecilerin üzerine yürüdü. Görevliler “Bizim ekmeğimizle oynamayın. Burada çekim yapamazsınız” diyerek gazetecileri ölümle tehdit etti. Yaşanan tüm bu olaylardan sonra olay yerine çağrılan polisin müdahalesiyle yatıştırılan olaylar sonunda ªevval Sam ve annesi Leman Sam, istedikleri gibi görüntü vermeden mekanı terk etmiş oldu.

SERCAN KISMET-MİLLİYET

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Hasan Birp�nar
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.