YUH!.. ANNE İLE KIZI GRUP SEKSİ YAPTI OĞLU KAMERAYA ÇEKTİ

24.9.2010 - 00:02

Aralarında bir anne kızın da bulunduğu çete, çektikleri grup seks videoları ile 80 yaşındaki adama şantaj yapınca yakalandı.

Antalya'da cinsel ilişkiye girdikleri işadamlarının görüntülerini kayıt edip şantaj yapan aynı aileden 2'si kadın 4 kişinin sorgusu sürerken, anne ve kızının birlikte grup seks yaptığı, kalem kamera düzeneğini yatak odasına oğlunun yerleştirdiği belirlendi.


Manavgat'ta oturan bir doktorun 70 yaşındaki babası, Antalya Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerine başvurarak, cinsel ilişki görüntülerini çeken kişilerin kendisine şantajla para istediğini söyledi. Yaşlı adam, E.F. ile birlikte annesi G.B. ile grup seks yaptığını, bu görüntülerin oğlu tarafından kurulan kalem kamerayla yatağı gören yerden kayıt edildiğini öne sürdü. Daha sonra bu görüntüleri bilgisayara aktaran ailenin kendisine ve doktor oğluna birer kopya CD göndererek 500 bin dolar para istediğini belirten yaşlı adam, şikayetçi oldu. 
Antalya Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi, 80 yaşında bir mağdurun, Antalya'nın Manavgat İlçesinde aynı aileden aralarında anne ve kızının bulunduğu dört kişinin seks yaptıkları kişilere gizli kamera kaydı ile şantaj yaptığı ihbarı ile harekete geçti.

Manavgat İlçesinde yapılan operasyonda, aynı aileden dayı A.B, anne G.B, 18 yaşından küçük olan oğlan E.F. ve kız E.F. gözaltına alındı. Şantajcıların, beraber olduğu kişilere grup seks istemeleri halinde anne ve kızın beraber ilişkiye girdikleri ve görüntüleri gizli kamera ile kayda aldıkları iddia edildi. Çekilen görüntülerin 500 bin TL karşılığında şantajla satmaya çalıştıkları ifade edildi.

Anne ve kız Antalya Adliyesi'nde sağlık kontrolünden geçti. Dayı ve yaşı 18'den küçük olan diğer zanlının sorgularının Manavgat emniyetince devam ettiği ifade edildi. Manavgat Cumhuriyet Savcılığı'nın yürüttüğü dava da şimdiye kadar bu yolla 10'a
yakın kişiye zanlıların şantaj yaptığı ifade edildi.

Antalya Emniyet Müdürlüğü, olayla ilgili CD görüntülerini inceleyerek diğer mağdurlara ulaşmayı amaçlıyor.

Yorumları Oku (12)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
 • U-LU-SAL-CI
  18.5.2011

  Lafla peynir gemisi yüzmez. Seçim arefesinde Şehit edebiyatı yaparsa bir insan? Şehidin kanı yerde kalmaz kalmayacaktır diyebilmek için, şehide 'KELLE' demiş olmamak lazım. Şehitlerimizin şehit olmasına sebep olan domuza 'sayın' dememiş olması lazım. Davul kuru olursa sesi başka türlü çıkar, yaş ise başka türlü. Dönem dönem işine geldiği gibi başka başka konuşan kim?

 • ŞEHİT
  18.5.2011

  RTE nin kime şehit kime kelle dediğini herkes biliyor, 12 şehite gönderme yapıyor onlara sahip çıkıyor, 2 vatan evladına şehit diytecek hali yok ya.2 VATAN EVLADI rte NİN ÖLDÜRDÜĞÜ AÇILIM şehitleri.

 • xxxl 34
  18.5.2011

  asker şehit olmaz onlar gözünde,polis için söyledi,imamın askerleri için söylenmiş bir sözdür bu terim.çünkü tsk nın müslümanlığı tartışılmıştı bir zamanlar,genelkurmay başkanı biz günde allaha en az üç defa şükrederiz açıklamasını bile yapmak mecburiyetinde bırakmışlardı.onun için şehit kelimesi yukarıdaki gibi asker için değil polis için söylenmiş sözdür.

 • asena
  18.5.2011

  sana göre hangi şehit acaba ? leşler mi yoksa bizim askelermi anlamadım

 • MASKE
  18.5.2011

  MİLLET BİR DİL SÜRTÇMESİNE TAKMIŞ ADAMIN DİLİ SÜRTÇMÜŞ DEMİŞ SORUN BU DEĞİL SORUN ŞU O ŞEHİTLERİN KANININ YERDE KALIP KALMAYACAĞI SEÇİM ÖNCESİ 12 TERÖRİST VURDUK OPERASYONLAR YAPTIK DEDİRTECEK OLAYLAR BUNLAR GERÇEKTEN PKK YI BİTİRMEMİ BENCE DEĞİL SADECE OY KAYGISI DEDİK YA SORUN KELLE SORUNU DEĞİL SORUN BU ÜLKE Yİ KİM YÖNETİYOR VE YÖNETECEK SORUNU BU ÜLKEDE TÜRK KALMADI BU ÜLKEDE TÜRKİYE SEVDALISI KALMADI ÜLKEDE YÖNETİMDE (YÖNETİMDE DERKEN HÜKÜMET BÜROKRASİ EMNİYET KAMU KURUMLARI SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ PARTİLER VS. VS KASTEDİYORUM)TÜRKİYEYİ VE BİR AVUÇ TÜRKÜ İSTEYEN KALMADI HERKESİN İSTEDİĞİ ABD İSRAİL AVRUPA

 • ?
  18.5.2011

  PARDON ŞEHİTMİ DEDİ;KELLEMİ ANLAMADIM.

 • Zorbey
  18.5.2011

  Hürriyetdogan rumuzlu kafası çalısmadıgı halde yorum yapmaya çalısarak Akp yi methetmeye çalısan ..... Adem e siyonist diyecegine,göklere çıkardıgın ortadogu eşbaşkanına söyle siyonist diye...

 • Üsmen
  18.5.2011

  Senin methetmeye çalıstıgın Anadolu lular gelmişler marmara bölgesine çöpleniyorlar.Bizde trakyalılar olarak çok meraklı degiliz Anadolululara

 • Hürriyetdoğan
  18.5.2011

  Yav. Adem yazan yorumcu.gözlerin neden görmüyor. al işte GERÇEK TSK İŞİNİ YAPMAYA BAŞLADI. ÖZEL TİMLER VE ANKA KUŞLARIDA KATILINCA SENİN GİBİ CUMHURİYET AYRILIKÇI GÜÇLERİ.. .KELLENİDE ALIR GİDERSİN ANADOLUMDAN. Sen bi tuturmuşsun. kelle ?ne bu kelle? siyonist gazetecilerin.kelle hesabı diye yazdığı. Gerçekleri çarptırdığı.Senin gibi kornalara, şehit-kelle hesabı diye laf çarpıttığı kornamısın? yoksa israil siyonistlerindenmisin? kimsin sen. Çık.çık dışarı. (kaşgarlı.böyle.insana.beddua.edeceğime .çine.israile.beddua.ederim.diyen.çakma.derviş)

 • Peeeeeeeh
  18.5.2011

  aaza bak aaza

       Hakkımızda/Künye
       • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
       • Kuruluş : 21 Mart 2001
       • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
       • Editörler
       • Necmi Kurucu
       • Melek Baritoğlu
       2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
       Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.