Medya
  • 25.3.2020 10:58

Halk TV çalışanlarında Koronavirüs paniği

İflah olmaz muhalefet koronavirüsden de teklikeli .. Muhalefet yapmak için gözü dönen Halk Tv'de bu kez de Koronavirüs paniği çıktı..

Halk TV'de korona paniği

Gazeteci Ayşenur Arslan ile meslektaşı Hakan Aygün arasındaki gerilime her geçen gün yeni bir halka ekleniyor... Halk TV'nin eski yöneticisi Hakan Aygün kanal yönetimini Ayşenur Arslan'ı hedef göstererek uyardı: Çalışanlar tehdit altında!

Halk TV’nin eski genel yayın yönetmeni Hakan Aygün ile kanalın ekran yüzü gazeteci Ayşenur Arslan arasındaki gerilim artarak devam ediyor.

Ayşenur Arslan, bir süre önce, Birgün gazetesinde yayımlanan “Hegemonya... HALK TV... Falan...” başlığını taşıyan köşe yazısı nedeniyle Hakan Aygün’e tazminat ödemeye mahkum edilmişti.

İki eski arkadaş arasında mahkemelere taşınan bu gerginlik son olarak "koronavirüs" salgını nedeniyle yeniden alevlendi. 65 yaş üstüne sokağa çıkma sınırlaması getirilmesi üzerine, Aygün sosyal medya hesabından Ayşenur Arslan'ın nasırına basan açıklamalar yaptı.

AYŞENUR ASLAN'IN YAŞIYLA DALGA GEÇTİ

Yeni ekonomi paketinde 65 yaş üstü vatandaşların ödemelerinin ertelenmesi üzerine, "Ayşenur Arslan’a iyi haber: Hakaret tazminatını nasıl ödücem diye ağlaşıyordu." yorumunu yapan Aygün, Ayşenur Aslan'ı kızdıran şu ifadeleri de kullandı;

"Sahi Ayşenur Arslan’ın TV’ye gidip yayın yapması yasak değil mi? Ya gözaltına alınırsa... Zaten vakti gelmişti; Bir süre yerini gençlere bıraksın..."

HALK TV'YE UYARI

Hakan Aygün son olarak Halk TV yönetimine bir çağrıda bulundu. Yine Ayşenur Arslan'ı hedef tahtasına oturtan Aygün, "Halk TV ekibi koronavirüse dua ediyor! Her çalışana köpek muamelesi yapan Ayşenur, 65 yaş üstü engeli yüzünden işe gidemiyor:) Yalnız her gün evine gidip 3G yayını yapan 3 kameraman virüs ve psikolojik tehdit altında! Bu çocukların da kurtarılması lazım!" diye yazdı.

İLGİLİ HABERLER