Yaşam
  • 15.11.2019 21:28

Haluk Levent Cem Yılmaz'ı bombaladı

Haluk Levent resmen bombaladı... Son yıllarda sosyal sorumluluk projeleri ve yardımlarla adından sıkça söz ettiren rock'çı Haluk Levent, Twitter'dan takipçilerini 'ünlülere' karşı uyardı. Cem Yılmaz ile vurgun polemiğine giren ünlü sanatçı son paylaşımıyla adeta ateş püskürdü.

Cem Yılmaz'la 'vurgun' polemiği alevleniyor! Haluk Levent resmen bombaladı - Sayfa 2

AHBAP'ın kurucusu sanatçı Haluk Levent, "Kahramanlarınızı ünlülerden seçmeyin. Yetenek var diye onları ilahlaştırmayın!" demişti.Levent "Şişkin ego ve kibir bazılarımızı çıngıraklı sürüngen yapmış durumda. Rezil ve şımarık tavırlarımız karşısında ezilip, bizleri cool sanmayın!" ifadelerini kullandı.

Cem Yılmaz'la 'vurgun' polemiği alevleniyor! Haluk Levent resmen bombaladı - Sayfa 8

Çok konuşuluyor

Haluk Levent şarkılarıyla olduğu kadar son yıllarda sosyal medyada yaptıklarıyla ve sempatikliğiyle de konuşuluyor.  Kimi zaman eğlenceli Tweet’leriyle sempati kazanıyor, kimi zaman da sesini duyuramayanların sesi oluyor.

"Büyük vurgun yakında sinemalarda"

Zaman zaman polemik konusu olsa da Haluk Levent Twitter'daki paylaşımlarını sürdürmeye devam ediyor.En son ekşi Sözlük yazarları, Cem Yılmaz’ın Haluk Levent’le ilgili “büyük vurgun yakında sinemalarda” dediğini öne sürdü.

"3 ayrı kişi yanlış duymuş olabilir mi?"

Yaşananlarla ilgili sosyal medyadan bir açıklama yapan Haluk Levent, şu ifadeleri kullandı: Sevgili @CMYLMZ. Hepimiz seni çok seviyoruz. 3 ayrı kişi yanlış duymuş olabilir mi?

"1 tl’lik var ise şerefim üzerine ülkeyi terk edeceğim"

Yanlış oyunu izlemişlerse özür dilerim. Değilse lütfen ‘yakında’ olmadan şimdi tüm ülkeye açıklar mısın ‘vurgun’u?

İLGİLİ HABERLER