Medya
  • 18.5.2022 01:02

Hayatını kaybeden NTV spikeri Özlem Sarıkaya'nın son mesajı

Televizyonun ünlü ekran yüzü Özlem Sarıkaya Yurt'tan bugün acı haber geldi. Bir süredir meme kanseri nedeniyle tedavi gören Özlem Sarıkaya Yurt, hastalığa yenik düştü. Ünlü spiker 39 yaşında yaşamını yitirdi.

NTV haber spikeri Özlem Sarıkaya Yurt hayatını kaybetti - Son Dakika  Haberleri

Başarılı spiker Özlem Sarıkaya Yurt'tan üzücü haber bugün geldi.

NTV spikeri Özlem Sarıkaya hayatını kaybetti. Özlem Sarıkaya kansere yenik  düştü. İşte Özlem Sarıkaya'nın hayatı

2009 yılında Avrupa Gazeteciler Derneği tarafından en iyi sabah haberi sunucusu seçilen spiker, bugün meme kanserine yenildi.

Son dakika... - NTV spikeri Özlem Sarıkaya hayatını kaybetti

39 yaşındaki Özlem Sarıkaya Yurt, bir süredir meme kanseri teşhisi ile tedavi görüyordu.

Özlem Sarıkaya Yurt Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? | Tozlu Mikrofon

Ünlü spiker 2013 yılında anne olmuştu.

NTV spikeri Özlem Sarıkaya hayatını kaybetti! Özlem Sarıkaya kimdir, kaç  yaşında neden öldü?

ÖZLEM SARIKAYA YURT KİMDİR?

Özlem Sarıkaya Yurt, 21 Mart 1983 yılında dünyaya geldi.

Özlem Sarıkaya Yurt cenaze töreni ne zaman nerede?

Eğitimini İstanbul'da aldı.

Yurt, İstanbul Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü birincilikle bitirdi

Türkiyenin en güzel 40 spikeri

SON PAYLAŞIMI DİKKAT ÇEKTİ

Ünlü spikerin sosyal medyadaki son paylaşımı da takipçilerin dikkatini çekti.

Özlem Sarıkaya Yurt kansere yenik düştü! Özlem Sarıkaya Yurt kimdir? Özlem  Sarıkaya Yurt kaç yaşında, neden vefat etti?

"GÜZEL HABERLER, GÜZEL İNSANLAR…"

Yurt, gökkuşağı fotoğrafı paylaşıp altına, "Güzel haberler, güzel insanlar, güzel doğa ana günü" ifadelerini kullanmıştı.

NTV spikeri Özlem Sarıkaya hayatını kaybetti! Özlem Sarıkaya kimdir, kaç  yaşında neden öldü?

Bu paylaşımı sosyal medya takipçilerini oldukça üzdü.

Ünlü spiker, tedaviyi başarıyla sonlandırıp sağlıklı günlere dönüş umudunu belirten bir paylaşım yapmıştı. Spikerin kendi doğum gününde yaptığı bu paylaşım sevenlerini hüzne boğdu.

Son Dakika | Ünlü spiker Özlem Sarıkaya Yurt'tan acı haber! Özlem Sarıkaya  Yurt kansere yenik düştü! - Galeri - Magazin

İletişim Başkanı Fahrettin Altun bir paylaşımda bulunarak, "NTV haber spikeri Özlem Sarıkaya Yurt'un vefatını derin bir üzüntüyle öğrendim. Merhumeye Allah'tan rahmet; ailesine, dostlarına ve kurumuna başsağlığı dilerim. Mekanı cennet olsun." ifadelerini kullandı.

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Başkanı Ebubekir Şahin ise, "NTV'nin sevilen isimlerinden Özlem Sarıkaya'ya Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabırlar dilerim. Basınımızın başı sağ olsun..."

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Genç yaşta kaybettiğimiz NTV spikeri Özlem Sarıkaya'ya Allah'tan rahmet diliyoruz… Mekanı cennet olsun… Değerli ailesinin başı sağolsun… #NTV ailesine ve tüm basın mensuplarına başsağlığı dileriz…"

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "NTV haber spikeri Özlem Sarıkaya Yurt'a Allah'tan rahmet, ailesi ve tüm basın camiamıza başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun."

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, "NTV haber spikeri Özlem Sarıkaya Yurt'un vefat haberini üzüntüyle öğrendim. Genç yaşta vefat eden Özlem Hanım'a Cenabı Allah'tan rahmet; ailesine, sevenlerine ve basın camiamıza başsağlığı ve sabır diliyorum."

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, "NTV haber spikeri Özlem Sarıkaya Yurt'un vefatını derin bir üzüntüyle öğrendim. Genç yaşta yitirdiğimiz Sarıkaya'nın ailesine, sevenlerine ve başta NTV ailesi olmak üzere tüm basın camiasına başsağlığı diliyorum. Allah rahmet eylesin."

 

İLGİLİ HABERLER