Yaşam
  • 12.5.2020 00:41

Hazal Kaya oğlunun yüzünü ilk kez gösterdi!

Kendisi gibi oyuncu Ali Atay ile dünyaevine giren Hazal Kaya, geçtiğimiz aylarda anne olmuştu. Bugüne kadar Fikret Ali'nin yüzünü göstermeyen Kaya, dün yaptığı Anneler Günü paylaşımında oğlunu ilk kez yayınladı.

Beş yıldır birlikte olduğu oyuncu Ali Atay ile şubat 2019'da evlenen Hazal Kaya, geçtiğimiz kasım ayında anne oldu.

Fikret Ali'yi kucağına alan Hazal Kaya, bugüne kadar oğlunun yüzünü sosyal medya hesabından paylaşmadı.

Dün paylaştığı kare ile bu kuralı bozan güzel oyuncu, paylaşımına, "Anca yetiştik anneler gününe,malum bebek bakımı zor. Bugün benim bir insan yavrusuna annelik yaparken kutladığım ilk anneler günüm, pek güzelmiş böylesi de. Herhangi bir canlıya karşılıksız bir sevgiyle emek veren, doyuran,büyüten bütün kadınların Anneler Günü'nü kutlarım." notunu düştü.

Minik Fikret Ali'nin babası Ali Atay'a benzemesi dikkatlerden kaçmadı. Kaya'nın bu paylaşımına binlerce beğeni ve 'maşallah' yorumu geldi.

Geçtiğimiz haftalarda İbrahim Selim'in Youtube kanalına konuk olan Hazal Kaya, "Annelik nasıl gidiyor?" sorusuna şu cevabı vermişti:

"Ben anne olmaya çok hazırmışım. Doğdu kucağıma verdiler, ben profesyonelim sanki üçüncü çocuğu doğurmuşum gibi davranıyordum. Annemi ve eşim Ali’yi sakinleştiriyordum. Ben çok sevdim anneliği, daha çocuk yaparım, güzel bir şey çıktı."

"Bir tane daha olabilir hemen, iki de gelebilir çok rahat ilerliyorum. Herhalde genç annelik durumu bu! Telaş da yapmadım hiç çocuk ağlamaya başladığında gerilmiyorum. Ben bayağı sevdim. Bir şeyi o kadar sevebiliyor olmak çok tuhaf."

Ayrıca eşinin de çok iyi bir baba olduğunu söyleyen oyuncu, "İnanılmaz güzel bir dönemden geçiyorum. Çok keyifliyiz oğlumuzda çok güzel bir bebek" demişti.

 

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER