Gündem
  • 5.8.2018 11:49

HDP'yi Meclis'e sokan CHP şehit polise taziyede bile bulunmadı

Son seçimlerde Kılıçdaroğlu'nun emriyle HDP'ye oy veren ve bu sayede PKK'nın partisini meclise sokan CHP, özel harekat polisi Recep Emre Yılmaz'ın cenazesine katılmadığı gibi taziyede de bulunmadı.
Bir PKK'lı terörist öldüğünde ortalığı ayaklandıran CHP polis şehit olduğunda sessizliğe büründü.

Hain saldırıda PKK 8 ton bomba kullanmış

Hakkari'de bir polisin şehit düştüğü PKK tarafından gerçekleştirilen hain saldırıda 8 ton patlayıcı kullanıldığı ortaya çıktı.

Hain saldırıda PKK 8 ton bomba kullanmış

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde görevden dönen özel harekat polislerinin geçişi sırasında PKK'lı teröristlerce düzenlenen saldırıda yaklaşık 8 ton patlayıcı kullanıldığı belirtildi..

8 TON PATLAYICI
Yüksekova ilçesine bağlı Çobanpınar Meşkan Tepeden dönen özel harekat polislerin içerisinde bulunduğu zıhlı kirpinin geçişi sırasında PKK'lı teröristler tarafından yola döşenen el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu Gaziantep Nizip nüfusuna kayıtlı özel harekat polisi Recep Emre Yılmaz şehit oldu, 8 polis yaralandı..

ÖZEL HAREKAT ŞEHİT DÜŞTÜ
PKK'lı teröristlerin saldırıyı özel harekat polislerinin konvoyunda bulunan kobra tipi zırhlı araca yapmayı planladığı, patlamanın ise konvoydaki üçüncü araç olan zırhlı kirpinin geçişinde gerçekleştiği ortaya çıktı. Olayda ise kullanılan patlayıcı miktarının yaklaşık 8 ton ağırlığında olduğu ifade edildi..

Herkes var CHP yok tabi yandaşı HDP'deİLGİLİ HABERLER