Asayiş
  • 21.1.2022 11:27

Hemşire Ömür Erez'in öldürülme anı

 Hemşire Ömür Erez'i öldürmüştü! Saldırı anı ortaya çıktı..

İstanbul Kartal'da aile sağlığı merkezinde görevli hemşire Ömür Erez'in, katil zanlısı Rahmi Uygun kısa sürede yakalanmıştı! Saldırı anının görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, şüphelinin sağlık merkezine girerek, bir süre konuştuğu hemşireye birkaç el ateş edip, kaçtığı görülüyor. İşte son dakika haberinin ayrıntıları...

HEMŞİRE ÖMÜR EREZ'İ ÖLDÜRMÜŞTÜ! SALDIRI ANI ORTAYA ÇIKTI

Kartal'da Yunus Mahallesi Topselvi 10 No'lu Aile Sağlığı Merkezi'nde saat 13.45 sıralarında yaşanan olayda, aile sağlık merkezine elinde silahla gelen Rahmi Uygun, burada çalışan Ömür Erez isimli hemşireyi silahla başından vurarak öldürmüştü.

Uygun'un, kiralık otomobil ile Konya'dan İstanbul'a Musa T. ile birlikte geldiği öğrenildi. Ömür Erez'in katil zanlısı Rahmi Uygun'un ve beraberindeki Musa T.'nin bir börekçide kaydedilmiş yeni görüntüleri ortaya çıktı.Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde Rahmi Uygun ile Musa T., Kartal'da bir börekçiden birlikte çıkıyor.İkili buradan çıktıktan sonra otomobile binip börekçiden uzaklaşıyor.

SALDIRI ANI ORTAYA ÇIKTI

Kartal'da aile sağlığı merkezinde hemşire Ömür Erez'in (33), Rahmi Uygun (39) tarafından silahla vurularak öldürüldüğü dehşet anları güvenlik kamerasına yansıdı.Görüntülerde, şüphelinin sağlık merkezine girerek, bir süre konuştuğu hemşireye birkaç el ateş edip, kaçtığı görülüyor.


 

İLGİLİ HABERLER