Asayiş
  • 31.1.2022 16:07

Hemşire Şebnem Köker'in düşme anı görüntüsü ortaya çıktı

Şebnem hemşire şüpheli bir şekilde yaşamını yitirmişti! O görüntüler ortaya çıktı...

Son dakika haberi: İstanbul Kadıköy'de geçtiğimiz haziran ayında bir pansiyonun üçüncü katından düşerek hayatını kaybeden hemşire Şebnem Köker'in (29) ölümüne ilişkin soruşturma aşamasında savcılık, olay yerinde keşif yaptı. Keşif anlarına ait cep telefonu kamerasıyla çekilen görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde cansız mankenin pansiyonun üçüncü katından atıldığı görüldü.

ŞEBNEM HEMŞİRE ŞÜPHELİ BİR  ŞEKİLDE YAŞAMINI YİTİRMİŞTİ! GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI...

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen soruşturma kapsamında 7 Haziran 2021'de Kadıköy'de bir pansiyonun üçüncü katından düşerek hayatını kaybeden Şebnem Köker'in ölümüne ilişkin geçtiğimiz aylarda olay yerinde keşif yapıldı.Keşif sırasında cansız manken pansiyonun üçüncü katından aşağıya bırakıldı.

Son Dakika Haberi: Şebnem hemşire şüpheli bir şekilde yaşamını yitirmişti! O görüntüler ortaya çıktı...

Bu sırada bir kişi cep telefonu kamerası ile kayıttaydı.Kamera görüntülerine cansız mankenin bırakıldığı anlar yansıdı.O anlar saniye saniye kaydedildi.

DAVANIN GEÇMİŞİ

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'nca tamamlanan soruşturmanın ardından hazırlanan iddianamede Şebnem Köker'in ölümüne ilişkin sorumlu tutulan sanık Timuçin Bayhan'ın "Kasten öldürme" suçundan müebbet hapis cezasıyla cezalandırılması isteniyor.Anadolu 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde geçtiğimiz günlerde görülen duruşmada ise tutuksuz sanık Timuçin Bayhan üzerine atılı suçlamayı kabul etmeyerek kendisinin uyuduğu sırada Köker'in aşağıya atladığını iddia etmişti.

Mahkeme ara kararında sanık Bayhan'ın tutuklu yargılanma talebini de reddetmişti.

BABASI KONUŞTU!

Şebnem Köker'in babası Abdullah Köker, "Sanık içerde dördüncü kez ifadesini değiştiriyor. Biz başından beri aynı ifadeyi veriyoruz ve bana yalan söylüyorsun diyor.Mahkeme heyeti bunu kabul ediyor ve adamı tutuklamıyorlar. Yeniden söylüyorum, müebbet hapis istenen bir insan nasıl serbest kalabiliyor, nasıl tutuklanmıyor. Neyi bekliyorlar" şeklinde konuştu.

Aile avukatı Nevraz Zeliha Sığın, "Şuçlamanın mahiyeti gereği insan öldürmekten suçlanan bir şahıs şu an dışarda. Diyecek çok fazla bir şey yok.

 

İLGİLİ HABERLER