Spor
  • 28.1.2021 09:38

Hulk transferi 500 bin euro kadar yakın!

Yıllardır Türk takımları için yazılan golcü Hulk'un transferi ilk kez bu kadar yakın... İlk etapta 1.5 yıl için 4.5 milyon euroy isteyen 34 yaşındaki yıldız futbolcu geri adım attı, aradaki fark 500 bin euroya kadar düştü.
Transfer çalışmalarını sürdüren lider Beşiktaş'ta gözler Hulk transferine çevrildi. İlk etapta  1.5 yıl için 4.5 milyon Euro isteyen golcü futbolcu bu kez geri adım attı.

Golcü isimle görüşmeleri hızlandırmak için menajer Ahmet Bulut devreye girerken, son görüşmede Hulk'un isteği 3.5 milyon Euro'ya çekildi. Böylece taraflar arasındaki fark 500 bin euroya kadar indi.

Son Dakika | Hulk transferi ilk kez bu kadar yakın Mesut Özil detayı ve Beşiktaş...
Brezilyalı yıldız kişisel Instagram hesabından yaptığı paylaşımda "Ben hazırım" mesajını yayınladı. Başta Beşiktaş olmak üzere kendisine resmi teklif yapan kulüplerin kararını bekleyen Hulk'un paylaşımı heyecanı daha da artırdı.

 LENS, DOUGLAS, MİRİN...

Beşiktaş yönetimi takımda düşünülmeyen Jeremain Lens, Douglas ve Mirin'in ayrılmasını da dört gözle beklerken harcama limitlerinde maaş boşluğu oluşturmak istiyor. Bu oyuncuların gönderilmesi halinde siyah beyazlıların eli daha da güçlenecek. Teklif bu duruma göre güncellenecek.

ALTERNATİFLER KOİTA VE HULK
Beşiktaş ile birlikte Hulk'a resmi teklif Flamengo'nun bu transferi bitirmek için yoğun uğraş verdiği ifade edilirken siyah beyazlıların yedekte tuttuğu ismin ise Kasımpaşalı Koita olduğu öğrenildi.

Öte yandan Başakşehir'de forma giyen 25 yaşındaki Fransız golcü Enzo Crivelli için de nabız yoklaması başladı. Hulk ile anlaşılamaması durumunda bu isimler gündeme gelecek.

İLGİLİ HABERLER