Yaşam
  • 31.3.2020 23:27

Hülya Koçyiğit'in damadı Alkoçlar : Çok azıp kudurmuştuk, bu virüs ders oldu

Hülya Koçyiğit'in damadı Ender Alkoçlar'dan koronavirüs yorumu

Koronavirüs salgını nedeniyle eve kapanan iş insanı Ender Alkoçlar, “Çok azıp kudurmuştuk, hayat bize ‘Otur evinde, sade yaşa, unuttuğun şükretmeyi hatırla, gösterişten vazgeç, muhasebe yap’ dedi. Bugünler hepimiz için bir ders olmalı” dedi.

Oyuncu Hülya Koçyiğit'in damadı ve Engin Altan Düzyatan'ın kayınpederi iş insanı Ender Alkoçlar, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına dair dikkat çeken yorumlarda bulundu. Salgın nedeniyle eve kapanan ve "herkese hayatlarını sorgulamalarını" söyleyen Ender Alkoçlar, “Çok azıp kudurmuştuk, hayat bize ‘Otur evinde, sade yaşa, unuttuğun şükretmeyi hatırla, gösterişten vazgeç, muhasebe yap’ dedi. Bugünler hepimiz için bir ders olmalı” dedi.

Hülya Koçyiğit’in damadı Ender Alkoçlar, koronavirüs salgınıyla ilgili şunları söyledi:

"Bir kudurmuştuk, bir kudurmuştuk ki... Evlenme teklif etti partisi, sözümüz olacak partisi, nişan yapacağız en iyi yerde olmalı, düğünümüz var aman rezil olmayalım; paraşütle mi atlasak, Tarkan mı çıksın, Jennifer Lopez mi? Yok en değişik bizimkisi olsun. Hamileyim, bebeğimin cinsiyeti belli oldu partisi...

ENDER ALKOÇLAR KİMDİR? Türkiye Gazetesi - 9

Doğurmadan bebek geliyor partisi. Doğurana kadar odayı Versay Sarayı'na çevirmeler. Baby shower, dişi çıktı, yaş günü ve daha liste uzun. Çok azdık ve kudurduk, dünya bize 'Otur evde, sade bir hayat yaşa, şükretmeyi, unuttuğun sağlığın, gösteriş yapmaktan kaçırdığın zamanın, hayatında abarttığın her mananın muhasebesini yap' dedi. Yapıyor muyuz? Yapalım bence...

Ender Alkoçlar Kimdir, Hangi İhaleyi Aldı | Gülşah Alkoçlar Kimdir

Yaşam tarzımızdan, konuşma şeklimize kadar bir abartı, bir şımarıklık. Ne oldu o mütevazı Türk milletine. Herkeste bir yarış, şükretmeyi unuttuk. Milyon dolarların olsa ne fayda; hadi gidelim tatile. Avrupa mı, Asya mı?

İşte elini yüzünü yıkar oturursun evde. Ne kaldıysa dolapta pişirir yersin. Lokantalarda yemek beğenmeyen, aşcı, garson azarlayan, makyaj görüntüsünü Instagram'da paylaşanlara ne oldu? Bu bize büyük bir ders olsun. Allah hepimizin yardımcısı olsun…"

 

 

 

 

 

 

İLGİLİ HABERLER