Yaşam
  • 30.9.2011 01:54

İBRAHİM TATLISES İSYANLARDA!..

Hastane odasında bütün gününü evliliği hakkındaki haberleri okumakla geçiren Tatlıses, sonunda isyan etti.Yazılan haberlerden çok yorumlara bozulan Tatlıses yazılı bir açıklama yaparak, "Yazdığınız senaryolardan 300 bölümlük dizi çıkar" dedi.

İşte Tatlıses'in açıklaması:
Sürpriz bir şekilde Ayşegül Yıldız ile evlenen İbrahim Tatlıses yapılan yorumlara ateş püskürdü ve noktayı koydu: Daha fazla senaryo yazmayın!
"Yazılan senaryolar 300 bölüm dizi olur. Konuşulan konulardan ne benim ne de Ayşegül Hanım’ın haberi var. Seyredip gülüyoruz. Yaptığımız evliliğe saygı duyulmasını ve daha fazla senaryo üretilmemesini rica ediyorum.
Basında yazıldığı gibi ne Ayşegül Hanım’ın benim paramda gözü var ne Ayşegül Hanım evlilik için şart koşmuş ne de Damla Hanım Ayşegül Hanım yüzünden kovulmuştur. Kovuldu kelimesi çok çirkin. Ve hiç yakışmamıştır. Damla Hanım 9 yıllık çalışma hayatında her türlü işimde yardımcı olmuş ve elinden gelenin en iyisini yapmıştır. Karşılıklı konuşup helalleşerek iş ilişkimizi bitirdik. Bu saatten sonra evliliğimizle ilgili konuşulanlara ve yazılanlara dikkat edilmesini ve hiç kimsenin incitilmemesini önemle rica eder, saygılarımı sunarım. "

İLGİLİ HABERLER