Gündem
  • 19.6.2019 16:20

İmamoğlu 'Sisi' benzetmesine cevap verdi

CHP'nin adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sözlerine karşılık "Benim adım Ekrem İmamoğlu" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sancaktepe'de katıldığı toplu açılış töreninde 23 Haziran seçimleri için çok konuşulacak bir benzetme yaptı.

Erdoğan, CHP'nin adayı Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım'ı karşılaştırarak; "Rahmetli Mursi'nin darbe ile devrilmesinin ardından söylenen sözleri hatırlayınız. Muhalefete yakın bazı sosyal medya hesapları üzerinden sergilenen çirkeflikleri gördüğünüzde insalık adına utanıyorsunuz. Bu CHP zihniyeti benimle ilgili de Mursi içeri atıldığı zaman Erdoğan'ın akıbeti de onun gibi olacak diyorlardı. Pazar günü Sisi mi diyeceğiz, Binali Yıldırım mı diyeceğiz? Mesele bu kadar önemli." ifadelerini kullandı.

"İLGİLENDİRECEK BİR SÖZ DEĞİL"

O anlarda gazetecilere açıklama yapan Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı'nın kendisi hakkında söylediği sözlerin sorulması üzerine; "Çok ilgilendirecek bir soru değil, söz de ilgilendirecek bir söz değil benim adım Ekrem İmamoğlu. Milletimiz bunu çok iyi biliyor. Türkiye'de Ekrem İmamoğlu-Binali Yıldırım ve diğer adaylarla geçecek bir seçim var. Cumhurbaşkanı keşke sahada olmasa Türkiye'nin daha büyük sorunları var." dedi.

İmamoğlu, Erdoğan'ın 'Sisi' benzetmesine cevap verdi

Yorumlar (3)

  • - SEÇMEN

    SİSİ O KADAR KÖTÜ İSE NEDEN İHVAN MENSUBU İDAMLA YARGILANAN GENÇ M.A. HÜSEYİN ADLI MISIR'LIYI CUNTACI İŞKENCECİLERE TESLİM ETTİNİZ? İDAMLA YARGILANAN GENCİN İADESİ OLUR MU? MÜSLÜMANLARIN EN AZILI DÜŞMANI BİZİM İKTİDARMIŞ DA BİZİM HALKIMIZ DA İSLAM DÜNYASI DA BİLMİYORMUŞ. BİZİM İKTİDAR SİSİ'YE DE ESAD'A DA RAHMET OKUTUR.

  • - CUMHUR

    Sisi benzetmesi cuk oturmuş Ekrem yalancıdır imam oğlu İmam oğlu sahtekardır hocası Kk ona ve ekibine her puştluğu yapın demiş oda elinden geleni yapmıştır Sisi den uzak durmak lazım çok tehlikeli bunlar şebeke gibi

  • - CUMHUR

    İmamoğlu gülüp geçiyor bu ülkede darbeci SİSİ nin şubesi var; seçilmiş Melih GÖKÇEK' i Davutoğlu'nu , Topbaş'ı görevden alanlar kimse onlardır Sisi sevici diyor .

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER