Gündem
  • 12.9.2019 15:38

İmamoğlu zam yağmurunu bakın nasıl savundu

Göreve gelmesinin ardından ulaşımdan suya kadar pek çok alanda zam yapan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, son olarak Halk Ekmek'te yapılan zamla ilgili konuştu. İmamoğlu, "Fiyat düzenlemesi var. Bir zam söz konusu, uzun süredir bir zam yok" dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Halk Ekmek ürünlerine zam yapılmasına ilişkin, ''Fiyat düzenlemesi var. Bir zam söz konusu, uzun süredir bir zam yok.'' dedi.

İmamoğlu'nun zam açıklaması: Fiyat düzenlemesi

15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nı ziyaret eden İmamoğlu, burada gazetecilerin Halk Ekmek ürünlerine yapılan zamla ilgili sorusuna, ''Fiyat düzenlemesi var. Bir zam söz konusu, uzun süredir bir zam yok.'' şeklinde karşılık verdi.

Normal ekmeğe de zam mesajı: Şimdilik yok

İmamoğlu, kendilerinin hizmet etmek istediğini dile getirerek, şöyle devam etti:

''Özellikle francala ekmek gibi yoğun tüketilen kalemlerde zam yapılmaması konusunda karar vermiştik. Ama diğer bazı özel ürünlere ya da birtakım özel çalışılan ürünlere de 'zam yapılabilir' diye bir karar verilmişti. O uygulamaya geçecekti bugünlerde. Listeyi istedim kendilerinden. Ama dediğim gibi normal ekmekle ilgili zammımız şimdilik yok.''

Yorumlar (1)

  • - CUMHUR

    Verdiğin hiçbir sözü tutma Yapabildiğin bütün pislikleri yap Zam yap Adam kayırma Sahtekârlık yalan dolan vs. Millet senin gerçek yüzünü görsün Bir daha milletin karşısına çıkacak yüzün kalmasın

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER