Gündem
 • 6.6.2019 18:16

İmamoğlu'na KOÇ'tan özel jet

İşte CHP adayının jeti: Jetin yolcuları arasında FOX ekibi de var

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Ekrem İmamoğluve beraberindeki 13 ismin Ordu-Giresun Havalimanından İstanbul’a özel jet ile  uçtuğu anlaşıldı. İmamoğlu ve beraberindekilerin Set Air şirketine ait TC-RMK kuyruk tescilli özel jeti kullandığı belirlendi.

İşte CHP adayının jeti: Jetin yolcuları arasında FOX ekibi de var

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Ekrem İmamoğlu ve beraberindekiler dün Ordu-Giresun Havalimanı'nda VIP salonuna kullanma hakkına sahip olmadıkları halde bu alana zorla girmeye çalışmışlardı.

14 KİŞİ ÖZEL JETTE

Ekrem İmamoğlu'nun Ordu-Giresun Havalimanı'ndan İstanbul'a nasıl uçtuğuna ilişkin yeni bilgilere ulaşıldı. Ekrem İmamoğlu ve beraberinde yer alan; Neslihan İmamoğlu, Hasan İmamoğlu, Hava İmamoğlu, Gazeteci Murat Ongun, Fatih Keleş, Veysel Taşdemir, kameraman Zilan Karakurt, Onur Günal, FOX TV muhabiri Gülşah İnce,kameraman Çağlar Güner, Haber Global TV muhabiri İrem Şahin Seles, Sedat Sarp ve Mustafa Akın'ın özel bir jetle ORDU- Giresun Havalimanı'ndan havalandıkları belirlendi.

ÖZEL JET TC-RMK KUYRUK TESCİLLİ

NELER OLMUŞTU?

Bilindiği gibi, Ekrem İmamoğlu ile beraberindeki 14 kişinin Ordu-Giresun Havalimanı'nda VIP salonu kullanma hakkına sahip olmadıkları halde bu alana zorlu girmeye çalıştıkları ortaya çıkmıştı. Bu sırada İmamoğlu ve beraberindekilerin VIP salonu kapısında görev alan polis memurlarına mukavemet ettiği ve onları iterek VIP salona zorla girmek istediği öğrenilmişti. CHP adayının VIP'e giremeyince Ordu Valisi'ne 'Bu vali tam bir it'dediği iddia edilmişti. Olay sonrası Ordu Valiliği olayla ilgili açıklama yapmış, "Ordu-Giresun Havalimanında yaşanan olayla ilgili gerekli kamera kayıtları mevcut olup hakaret içerikli ifadelerle ilgili yasal işlemler Valiliğimizce başlatılacaktır" demişti.

Edinilen bilgiye göre, 14 kişilik ekibin bindiği uçak Set Air Havayolu firmasına ait...TC-RMK kuyruk tescilli jette Koç Holding'in amblemi bulunuyor. Uçağın İmamoğlu'na tahsis mi edildiği yoksa kiralandığı mı ise bilinmiyor.

 

Yorumlar (36)

 • - Yalçın UĞUROL

  777 BİN OY FARKI YETTİMİ.NE OLDU 13 BİN FARKTAN SONRASINI İYİ GÖRDÜNMÜ? BU MİLLETLE UĞRAŞILMAZ. SAĞ GÖSTERİR SOL VURUR.

 • - Yalçın UĞUROL

  İNANIN SİZLERE ACIYORUM.ŞU FANİ DÜNYADA YALANA GEREK VARMI

 • - Yalçın UĞUROL

  Utanmazlar aynen devam

 • - Sahte İmam oğlu

  Biz Chp liler bu defa Sn Binali Yıldırıma oy vereceğiz Çünkü Chp yönetimi Terör örgütlerinin arka bahçesi olmuştur Biz pkk güdümünde ki HDP ye oy vermeyeceğiz

 • - Ahmet Kartaloğlu

  Seçilmiş belediye başkanı olduğunu,milletvekillerininde orada olduğunu unutup kendi yorumlarınızı haber diye yutturamazsınız

 • - KOCUNiti

  Gezi olaylarında Otel tahsis eden Koç şimdide Jet tahsis etmiş Binmiş Koçun Uçağına sahte imam hava atıyor

 • - Nermin

  Devletin tüm imkanlarını kullanan Baş tacı.Vatandaşın yardımı ile bindiği uçak size dert oldu demek?Valiye İt mi demiş ise dökmezseniz Na-Mertsiniz! Tuuu sizin sıfatınıza!!!

 • - Meral Çetinkaya

  Yandaş medya olduğunuz başlığınızdan anlaşılmasa da yazınızın içeriğinden anlaşılıyor. Ne yazarsanız yazın polislere mukavemet ettiği ve zorla girmek istemesi onun karekterine uygun değil, ama yalan gazeticilik sizin anlayışınıza uygun.

 • - YALANCI EKREM

  Yunan Ekrem Makarioscu Ekrem Fetö imamı Kozmik hain Türkiye düşmanı Ekrem Faşist chp bütün kötülüklerin anasıdır

 • - Sanane

  Yaptığınız haberi güleyim...

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER