Gündem
  • 12.9.2019 16:35

İmamoğlu'ndan Erdoğan'a "kırık sandalye" çağrısı

CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Külliye'deki toplantı sırasında sandalyesinin kırılmasına ilişkin "Oturduğumuz koltuk durup dururken kırıldı, yere düşer gibi olduk, düştük. Sandalye niye kırıktı? Cumhurbaşkanlığı araştırsın" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde 29 büyükşehir belediye başkanını ağırlamış, toplantıya ilginç anlar damga vurmuştu.

Cumhurbaşkanlığındaki toplantıya katılan belediye başkanlarından bir tanesi de Ekrem İmamoğlu'ydu. Erdoğan'dan sonra yerine oturmak üzereyken sandalyesinin ayağı kırılan Ekrem İmamoğlu, yere düşmüştü.

İmamoğlu sandalyeyi kırdı! Erdoğan'ın cevabı bakın ne oldu

İmamoğlu: Cumhurbaşkanlığı araştırsın

İmamoğlu, dün Cumhurbaşkanlığı Sarayı'ndan büyükşehir belediye başkanları ile düzenlenen toplantıda oturduğu koltuğun kırık olmasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. İmamoğlu açıklamasında "Oturduğumuz koltuk durup, dururken kırıldı, yere düşer gibi olduk düştük aslında. Sayın Cumhurbaşkanı 'israf yaptın' dedi. Ben de 'bu israf değil, sandalye kırık' dedim. 'Olsun ikinci sandalyeye daha sağlam oturuyoruz' dedim. Bu tabi öyle bir magazin durum oluştu. Sandalye niye kırıktı? Onu Cumhurbaşkanlığı araştırsın. Oturduğumuz yerler belliydi." dedi.

Yorumlar (2)

  • - Ayıp Ayıp

    Böyle ucuz, edebe uymayan, ucuz numaralar siyasi rakiplere yapılınca sadece yapanları küçültüyor. Tahsilli, kendisini bilenler böyle terbiyesizlikleri onuruna yakıştırip da yapmaz.

  • - Ayıp

    Sandalye kasıtlı olarak kırık konulmuş. AKP'lilerin bu onurlu, gururlu ve de zekice yapılmış küçük numaraları rakiplerini halkın gözünde daha da yükseltiyor. Böyle ucuz, basit numaraları tahsilli, kendini bilen, onurlu kişiler yapmaz. Daha doğrusu tenezzül etmez.

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER