Gündem
  • 12.11.2019 22:23

İmamoğlu'nun o görüntüsüne tepki yağıyor

Avrupa Parlamentosu'nda terör örgütü PKK'nın siyasi uzantısı HDP'yi savunarak Türkiye şikayet eden CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Almanya Başkanı Angela Merkel ile çekilen görüntüsü sosyal medyada tepki çekti.

Seçildiği günden bu yana yaptığı işçi kıyımları ve zamlarla vatandaşı canından bezdiren ve Avrupa Parlamentosu'nda terör örgütü PKK'nın siyasi uzantısı HDP'nin sözcülüğünü yaparak Türkiye'yi şikayet eden CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Almanya Başbakanı Angela Merkel ile çekilen fotoğrafı sosyal medyada olay oldu.

Soğuk Savaş’ın sembolü Berlin Duvarı'nın yıkılışının 30. yıldönümü nedeniyle Almanya'da düzenlenen etkinliğe katılan İmamoğlu, Merkel ile görüşmüştü. Konuyla ilgili açıklama yapan Ekrem İmamoğlu, Merkel'i İstanbul'a davet ettiğini kaydetmişti.

İmamoğlu'nun Merkel ile çekilen fotoğrafı olay oldu

Terör örgütü PKK iltisaklı HDP'nin sözcülüğünü yaparak Türkiye'yi Avrupa'ya şikayet eden Ekrem İmamoğlu'nun Merkel ile çekilen fotoğrafı sosyal medyada olay oldu.

İşte o fotoğraf:

Twitter'da yayılan fotoğraf kullancılar tepki gösterdi.

İşte söz konusu fotoğrafa gösterilen tepkilerden bazıları:

Yorumlar (2)

  • - CUMHUR

    Makariosun heykelini diken Ekreme yalakalıkta zirve nedir? Asabi 1.sırada

  • - ASABİ

    EN AĞIR HAKARETLER İÇEREN MEKTUBU ALIP, SESSİZ KALANLARA NE DEMELİ? MEKTUBU YAZANIN AYAĞINA KADAR DA GİTTİ. ALDIĞI AN İADE EDİP, GÖRÜŞMEYİ BİLE KABUL ETMEMESİ GEREKİRDİ. İST. BEL. BŞK. İMAMOĞLU'NUN KARŞISINDAKİ ALMANYA BAŞBAKANI MERKEL. BİR HANIM. MECBUR ÖYLE DURACAK. YAŞI GEREĞİ, KARŞISINDAKİ HANIM OLMASI GEREĞİ, ALMANYA BAŞBAKANI OLMASI GEREĞİ. NE YAPACAKTI? MAGANDALIK MI? KÜLHANBEYLİĞİ Mİ?

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER