Gündem
  • 27.1.2020 23:47

İmamoğlu'nun rotasını yine tatile çevirdi

Elazığ'da meydana gelen 6,8'lik depremin ardından yardımların ulaşıp ulaşmadığını kontrol etmek iddiasıyla bölgeye giden CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun kayak merkezinde görülmesi şaşkınlık çıkardı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından Elazığ'a giden yardımlara göz kulak olması için deprem bölgesine gönderilen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu daha önce yaptığı ve çok eleştirildiği bir eylemini tekrarladı.

Elazığ'a giderek deprem bölgesinde boy gösteren Ekrem İmamoğlu'nun deprem turu kısa sürdü. Deprem bölgesinden ayrılan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun ilk durağı Tunceli'nin kominist başkanı Maçoğlu'nun yanı oldu. İmamoğlu'nun kominist başkanla çekildiği fotoğrafa eleştiri yağmuru devam ederken bu kez de kayak merkezinde olduğu anlaşıldı.Yaptığı tatillerle sürekli gündem olan hatta 'Bana Tatil yapmak da yakışıyor' diyen Ekrem İmamoğlu fırsatı yine kaçırmadı.

Erzurum'da lüks bir otelde günlerini geçiren İmamoğlu'nun, tatilcilerle çekildiği fotoğraflar Instagram üzerinden paylaşıldı. Palandökende karın keyfini çıkaran tatilciler Ekrem İmamoğl'nu kayak merkezinde görünce fotoğraf çekinmeyi ihmal etmediler. İmamoğlu'yla fotoğraf çekilen vatandaşlar sosyal medya paylaşımlarının altında ''Yüzünde Elazığ ve Malatya depreminin üzüntüsü ve yorgunluğı belli...'' yazarak gerçeği ortaya çıkardı. Yaz döneminde sağanak yağışın etkili olduğu İstanbul sular altında kalırken, İmamoğlu tatile çıkmış ve o zaman da tepki görmüştü.

Yorumlar (2)

  • - CUMHUR

    Sahtekâr lığı şeref madalyası diye takmış dolaşıyor

  • - ASABİ

    YÜRÜYÜN GİDİN BE. CUMHURBAŞKANI KENDİ ÜLKESİNE, HALKINA BAKMAZ, LİBYA'NIN SORUNLARINA ÇÖZÜM DİYE CEZAYİR'E GİDER AMA? SURİYE'YE ÇARE OLDU LİBYA'YA DA OLUR. KENDİ ÜLKESİNİ HAK ETTİ, BAŞKA MÜSLÜMAN ÜLKELERE ÇÖZÜM BULMAYA SIRA GELDİ. SURİYE'DEN GELENLERDEN SONRA LİBYALILARDAN GELİR ARTIK. BİZİM HALKIN 6,8 LİK DEPREMDE OTURDUĞU EVLER BAŞINA YIKILIR AMA İKTİDAR HERŞEY ÇOK YOLUNDA, HİÇ BİR SORUN YOK AHKAMI KESER.

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER