Asayiş
  • 5.4.2021 23:53

İntihara teşebbüsü canlı yayında paylaştı, sözleri pes dedirtti

Antalya’da eşiyle tartışan bir kişi, falezlerde intihar teşebbüsünde bulundu. O anları sosyal medya üzerinden canlı yayınla paylaşan bir şahsın sözleri ise pes dedirtti. Transseksüel olduğunu söyleyen kişi, “Takipçim fazla benim. Şu an 177 kişi izliyor” dedi.

İntihara teşebbüsü canlı yayınla takipçileriyle paylaştı, sözleri ise pes dedirtti

Olay, Konyaaltı Caddesi Atatürk Parkı'ndaki falezlerde saat 13.30 sıralarında yaşandı. Edinilen bilgiye göre, eşiyle tartışan 2 çocuk babası Muharrem A., falezlere gelerek bir süre burada alkol aldı.

İntihara teşebbüsü canlı yayınla takipçileriyle paylaştı, sözleri ise pes  dedirtti: 'Takipçim fazla benim. 177 kişi izliyor şu an' - Dailymotion Video

Ardından çitleri aşarak uçurum kenarına yaklaşan Muharrem A.'yı gören vatandaşlar durumu 122 Acil Çağrı Merkezine bildirdi. İhbarın arından olay yerine çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi.

İntihara teşebbüsü canlı yayınlayan şahsın sözleri ise pes dedirtti - Son  Dakika Haberler

Bölgeye tedbir amaçlı deniz polisi de sevk edildi. Ekipler, eşiyle tartıştığını söyleyen Muharrem A.'yı uzun süre ikna etmeye çalıştı. Muharrem A.'nın aç olduğunu söylemesi üzerine, polis ekipleri yakın bölgedeki bir restorandan yemek söyledi.

 

Eşi gözyaşlarıyla ikna etti

Muharrem A.'nın yemeği kabul etmeyip bulunduğu yerden ayrılmaması üzerine olay yerine eşi ve çocukları getirildi. Polis ekipleri çocukları falez kısmına yaklaştırmazken, Muharrem A.'nın eşi, uçurum kenarına gözyaşı dökerek geldi.

İntihara teşebbüsü canlı yayınla takipçileriyle paylaştı, sözleri ise pes  dedirtti - Yaşam Haberleri

Kocasına seslenen kadın, bir süre sonra eşini ikna etti. Yaklaşık 1,5 saatlik çabaların ardından Muharrem A. polis ekipleri tarafından güvenli bölgeye alındı.

“Takipçim yüksek benim”

Tüm bu olanları ise çevredekiler cep telefonuyla görüntülemeye çalıştı. Transseksüel olduğunu söyleyen bir kişinin yaptıkları ise bu kadarına da pes dedirtti.

İntihar etmek isteyen adamı canlı yayında paylaşan transseksüel şahıs'ın sözleri  pes dedirtti

İntihara teşebbüsü sosyal medya hesabı üzerinden canlı yayınlayıp, olayı takipçileriyle an be an paylaşan kişi, kendisini görüntüleyen kameralara dönüp

İntihara teşebbüsü canlı yayınla takipçileriyle paylaştı, sözleri ise pes  dedirtti

“Ben canlı yayındayım şu an. 177 kişi izliyor. Takipçim yüksek benim. Sabahın köründe bile bir sürü insan izliyor” dedi.

 

“Gözlerim güzel mi”

Gazetecilerin kendisini çektiğini de takipçileriyle paylaşan kişi, muhabire de "Gözlerim güzel mi" diye soru yöneltti.

İntihara teşebbüsü canlı yayınla takipçileriyle paylaştı, sözleri ise pes  dedirtti

Şahıs polis tarafından olay yerinden uzaklaştırıldı.

İLGİLİ HABERLER